IT Biztonsági munkatárs

IT biztonság szakértő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 13, hétfő Azonosító: 2531

Stabil hátterű, multinacionális biztosító új csapatába keresünk IT Biztonsági munkatársat, aki részt vesz a vállalat BCM folyamatának kialakításában, irányításában.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
IT biztonság szakértő
Budapest

Hogyan fognak telni a napjaid?

  • Változatosan, mert Te leszel az, aki kialakítja és irányítja a Biztosító BCM folyamatát
  • koordinálod a BCP és DRP tervek elkészítését, a tesztek végrehajtását és dokumentálását
  • a tesztekkel kapcsolatban folyamatosan tartod a kapcsolatot az üzleti területekkel
  • csoport szintű és a felügyelet előírásaival összhangban éves audit tervet készítesz.

Téged keresünk, ha:

  • magabiztosan beszélsz angolul
  • minimum 3 év, hasonló területen szerzett tapasztalatod van (pénzügyi szektor előny)
  • ismered az információbiztonsági szabványokat
  • gyakorlott vagy üzletmenet folytonosság tervezésben (BIA-BCP.DRP)
  • jártas vagy a kockázatelemzési, kezelési módszertanokban
  • ismered az információbiztonságra vonatkozó törvényi rendeleteket,
  • otthon vagy naplóelemzésben és ismered a monitoring rendszereket.

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező