IT Biztonsági elemző

IT biztonság szakértő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 13, hétfő Azonosító: 2530

Stabil háttérrel rendelkező, multinacionális biztosító újonnan alakuló csapatába keresünk IT Biztonsági szakértő kollégát.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
IT biztonság szakértő
Budapest

Hogyan fognak telni a napjaid?

  • Változatosan, mert hozzád fog tartozni a biztonsági események észlelése, elemzése és kezelése
  • te fogod az információbiztonsági auditokat vezetni, IT kockázatelemzéseket csinálni
  • riportokat fogsz készíteni, kiértékelni, IT kockázatokat dokumentálni
  • követed az IT biztonsági aktualitásokat (sebezhetőségek, 0day exploitok, malware-ek) és a detektálásukhoz szükséges szabályokat leképezed a biztosító környezetére
  • folyamatosan fejleszted és karbantartod az IT szabályzatokat.

Téged keresünk, ha:

  • Minimum 3 év, hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel (pénzügyi szektor előny)
  • jól ismered a hálózati modelleket (OSI, TCP/IP)
  • magabiztosan beszéled a szakmai angolt
  • alapvető ismeretekkel rendelkezel a script nyelvek területén python, bash, js stb.
  • ismered a biztonsági rendszerek logjait proxy, AV, WAF, IDS, Webserver, DNS
  • jól kiismered magad a security best practicek és eszközök terén, például OWASP, OSINT, CC, NIST, KALI, MALTEGO, USSTM, MISTRA
  • proaktív, innovatív szemlélettel állsz hozzá a feladatokhoz.

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező