IT adatbázis adminisztrátor

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 augusztus 23, vasárnap Azonosító: 2715-2

Budapesten található biztosítási partnerünk csapatába keresünk munkatársat IT adatbázis adminisztrátor pozícióba MS SQL vagy Oracle ismerettel. Amennyiben egy stabil hátterű cégnél szertnél hosszútávon dolgozni, akkor jelentkezz!

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Adatbázis szerver oldali rendszergazdai feladatok ellátása
  • Adatbázisok monitorozása, felügyelete, mentése, archiválása
  • Disaster recovery, hozzáférés-kezelés, patch management és teljesítmény hangolási feladatok ellátása
  • Hibakeresés (probléma detektálása, szükség esetén továbbítása)
  • Kapcsolattartás, együttműködés az IT fejlesztéssel és szakterületekkel

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett legalább 2 év munkatapasztalatot
  • MS SQL vagy Oracle ismeret
  • Kiváló kommunikációs képességet szóban és írásban egyaránt
  • Folyamatszemléletet, strukturált gondolkodásmódot
  • Jó problémamegoldó készséget
  • Megbízhatóságot, önállóságot, pontos és precíz munkavégzést
  • Minimum szakmai szintű alap angol nyelvtudást

Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú végzettséget
  • Pénzintézeti környezetben szerzett tapasztalat
  • Szakmai vizsgák és minősítések megléte
  • Üzemeltetési ajánlások (ITIL) és folyamatok ismerete

Amit ajánlunk

  • Tapasztalatodhoz mért bérezés
  • Egyszerűen megközelíthető iroda tömegközlekedéssel és autóval is (ingyenes parkolási lehetőség)
  • Kiváló munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot
  • Felelősségteljes munkát
  • Rugalmas munkakörülményeket
  • Folyamatos visszajelzést munkádról és fejlődésedről
  • Szakmai tapasztalatszerzési és képzési lehetőséget, mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező