Infrastructure and Cloud Automation Engineer (VMware vRA)

Tanácsadás Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 szeptember 29, kedd Azonosító: 2756-2

Ügyfelünk a világ egyik vezető rendszerintegrációval foglalkozó cége és több, mint 60 országban van jelen. A cég profiljába tartoznak a Networking, Data Center, Unified Communication, BigData/AI Analytics és Security megoldások.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Tanácsadás
Budapest

Feladatok

  • Infrastruktúra műkődési és üzemeltetési folyamatok automatizálása a tervezéstől a fejlesztésig nagyvállalati környezetben.
  • Gyakorlatban infrastruktúra komponenseket vezérlő automatizációs workflow -kat fejlesztünk, amelynek eredményeképpen az infrastruktúra szolgáltatások egy önkiszolgáló portál felületen elérhetőek lesznek.
  • A munka során együtt kell működnöd az ügyfelekkel és a többi fejlesztővel az üzleti igények és követelmények megértésében, illetve azok megvalósításában.
  • Lehetőséged lehet (affinitásod szerint) egy project minden életciklusában aktívan részt venni beleértve Pre-Sales feladatoktól indulva, a Delivery teljes folyamatán át a támogatási szakasz kialakításáig.
  • 3-7 fős csapatban kell dolgoznod agilis fejlesztési módszerek és eszközök használatával.

Elvárások

  • JS scripting gyakorlat
  • Workflow fejlesztési tapasztalat
  • Folyamatos tanulás képessége
  • Általános infrastruktúra ismeretek, mivel számunkra a fejlesztés üzleti domain-je az IT infrastruktúra. Preferált, ha az általános ismeretekkel mellett rendelkezel valamilyen meghatározott területen mélyebb tudással a lentebb felsoroltak közül
  • Virtualizációs technológiákban szerzett tapasztalatok (VMware, Hyper-V, KVM)
  • Windows, Linux szerver és OS
  • Adatközponti hálózati és hálózathoz kapcsolódó szolgáltatások (load balancing, firewalls, DNS, etc.)
  • Security
  • Konténer technológiák
  • Publikus felhő

Előnyt jelent

  • UI fejlesztői gyakorlat bármilyen technológiával
  • Programozási ismeretek, pl. Java, .NET, Python, NodeJS, PHP, SQL
  • Korábban végzett fejlesztői csapatban való munkavégzés
  • Fejlesztés támogató eszközök ismerete (IDE-k, GIT, Confluence, Sonarqube, Maven, stb..)
  • Korábban végzett infrastruktúra üzemeltetési gyakorlat
  • Korábban végzett szoftver tesztelési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, csúcstechnológiai ismereteket igénylő feladatok, projektek
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Innovatív, nemzetközi környezet
  • Hosszú távú perspektíva
  • Home Office támogatás
  • Folyamatos képzés, fejlődési lehetőség (kiemelten az előnyök között felsorolt területeken)
  • Cafeteria rendszer, egészségügyi kiegészítő biztosítás
  • Amennyiben szeretnél önállóan, de egyúttal egy profi csapat tagjaként a legújabb technológiákkal dolgozni, illetve innovatív attitűd jellemez és vágyad, hogy az ügyfelekre szabott legjobb megoldásokat kutatsd, akkor jelentkezz bátran!

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező