HR Generalista

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 július 15, hétfő Azonosító: 2168

Ügyfelünk egy csaknem két évtizede eredményesen működő informatikai fókuszú vállalkozás, akiknek HR csapatába keresünk hosszú távra új kollégát HR Generalista pozícióba.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Toborzási folyamat teljes körű menedzselése hirdetések kezelése, jelöltek felkutatása, és velük való kapcsolatfelvétel (LinkedIn, email, telefon)
  • Előszűrések lebonyolítása, jelentkezőkkel történő kommunikáció, első körös interjúztatás, tesztíratás, vezetői interjúk szervezése
  • Kreatív, hatékony toborzási módszerek felkutatása, a HR menedzser támogatása a folyamatok fejlesztésben
  • Toborzási statisztikák készítése, hatékonysági mutatók prezentálása
  • Állásbörzéken való megjelenések szervezésében részvétel
  • Kapcsolattartás a szolgáltató partnerekkel, iskolaszövetkezetekkel
  • Javaslattétel és támogatás a szervezetfejlesztési projektek során
  • Részvétel az Employer Branding építésében, folyamatos fejlesztésében, a kollégák megtartását célzó további fejlesztéseink bevezetésében

Elvárások

  • Legalább 2-3 év tapasztalatod legyen toborzásban, mert az első perctől kezdve számítunk rád, hogy megtaláld az új kollégáinkat
  • Magabiztosan használd az online toborzási csatornákat, social media felületeket
  • Jó, ha van már tapasztalatod valamely ATS rendszer használatában
  • Legyél rugalmas, ne okozzon problémát, ha párhuzamosan több pozícióra kell toboroznod
  • Jól beszélj angolul, a külföldi kollégák interjúztatása során erre szükség lesz
  • A kreativitás mellett legyél egy kicsit analitikus is, ez jól jön majd a riportok készítésénél
  • Merj, akarj új ötleteket megvalósítani, jobbá, hatékonyabbá tenni a toborzási folyamatokat
  • Fontos, hogy ismerd a piacot és tisztában legyél az IT és HR szektort érintő trendekkel

Előnyt jelent

  • IT toborzásban szerzett tapasztalatod van
  • Van már tapasztalatod valamely ATS rendszer használatában

Amit kínálunk

  • 3 fős HR csapat szerves tagjaként folyamatos szakmai kihívásokkal nézhetsz szembe és fejlődhetsz
  • Olyan csapat vagyunk, ahol mindenki ötlete, véleménye számít
  • Családias, közvetlen légkörben végezzük a feladatainkat
  • Nálunk nem sérül a munka-magánélet egyensúlya, mert tudjuk, hogy a motivációnkat csak így nem veszíthetjük el
  • Finom kávé, gyümölcsnap, céges reggeli és sok közös programlehetőség vár Rád