Head of Marketing

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 november 22, péntek Azonosító: 2454-1

Ügyfelünk divat, design és lifestyle márkák számára nyújt teljes körű e-commerce platform szolgáltatást. A sikeres magyar piaci jelenlét után most nemzetközi terjeszkedésbe kezdenek, amihez keressük új vezető kollégájukat, aki a marketing tevékenységért felel majd!

Munkakör:
Vezető
Budapest

Mik lesznek a feladataid?

  • A digitális nemzetközi terjeszkedési stratégia alakítása, beleértve többek között a fizetett marketing csatornákat (performance marketing), hírleveleket, SEO-t és affiliate marketing eszközöket
  • Együttműködések kialakítása és koordinálása csapattagokkal, külső ügynökségekkel, partnerekkel
  • Growth Team felépítése. Csapat növekedési stratégia és erőforrások kialakítása, fejlesztése
  • Új marketing csatornák és stratégiák felkutatása, kialakítása és finomhangolása
  • Mérési és analitikai rendszerek bevezetése, összehangolása, folyamatos analizálása, visszacsatolások kezelése

Mit várnak?

  • Growth Marketing eszköztár mély és gyakorlati ismerete
  • Tapasztalat growth marketer csapat felépítésében és vezetésében
  • Erős analitikus képességek és adatvezérelt gondolkodás
  • Kedvenc hárombetűs szavaid a KPI, ROI, LTV, CAC és hasonlók
  • Kísérletező szellem, kreatív szemlélet. Folyamatos új ötletek szállításának képessége.
  • Önállóság. Projektek hatékony végigvitele a kezdeményezéstől a végrehajtáson át az értékelésig.
  • Legalább 5 éves tapasztalat growth / digital marketing területen (ügyfél vagy ügynökségi oldalon)
  • Erős angol nyelvtudás írásban és szóban

Mit kínálnak?

  • Magyar startup, stabil finanszírozással, globális piaci minőséggel
  • Fiatalos, agilis, barátságos, innovatív a csapat, miközben szenvedélyesen professzionalisták
  • Támogatják a flexibilis és távoli munkavégzést
  • Figyelnek, hogy a munkádhoz szükséges minden eszközöd meglegyen
  • Figyelmet fordítanak a szakmai fejlődésre, edukációs lehetőségek biztosítására
  • Segítik a publikálást, prezentálást, konferenciákon/meetupokon való részvételt
  • Szívesen fogadják és megfogadják visszajelzéseidet, ötleteidet

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező