Fullstack fejlesztő (Angular és .Net)

JavaScript fejlesztő, .Net/C# fejlesztő, Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 október 16, szerda Azonosító: 2334

Ügyfelünk az egyik piacvezető bér- és humánügyviteli szoftver fejlesztője és szolgáltatója, akiknek saját csapatába keresünk hosszú távra Fullstack fejlesztő kollégát.

Feladatok

  • Többrétegű, humánügyviteli rendszer felhasználói felületének fejlesztése üzleti specifikációk és architektúra tervek alapján
  • Önálló tervezési- és fejlesztési feladatok végzése
  • Fejlesztői dokumentációk elkészítése, aktualizálása
  • Kommunikáció a kapcsolódó szakterületekkel

Elvárások

  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • Nyitottság megoldási módszerek megismerésére
  • Rugalmasság
  • Minimum 3 év szoftverfejlesztői gyakorlat C# és a T-SQL fejlesztés terén
  • WebApi, OData, Autofac, NHibernate, SignalR, FluentValidation, EPPlus vagy hasonló ORM-et, IOC Container-t használata

Előnyök

  • ASP.NET MVC (Razor szintaxis) és Angular 1.x technológiák ismerete
  • Arhitektúra illetve tervezési minták használata, mint CQRS/ES, DDD, Visitor, Composite, Adapter Pattern, Chain of responsability stb.
  • TypeScript ismerete
  • Humánügyviteli/gazdálkodási területen szerzett ismeretek

Amit ajánlunk

  • Kiemelt juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Barátságos légkör, összetartó szakmai csapat
  • Kreatív ötletek megvalósításának lehetősége

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20