Fullstack Developer

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 20, hétfő Azonosító: 2563

Our partner, who is a global leader in digital IQ is looking for a Fullstack Developer.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Tasks

  • Develop features both on backend and frontend in JS/TS
  • Develop unit tests
  • Investigate bugs and develop bug fixes
  • Review the code of colleagues

Requirements

  • Application development background
  • Knowledge of JavaScript ES6+, AngularJs, NodeJS, Postgresql

Advantages

  • Strong level of English
  • AWS cloud

Our offer

  • Work in the international IT product company
  • Interesting and challenging tasks
  • Opportunities for professional growth and career
  • Competitive salary
  • Comfortable working environment and a great team of professionals

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező