Full Stack Developer

JavaScript fejlesztő, PHP fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 június 17, hétfő Azonosító: 2274

Magyarország egyik vezető vállalati automatizálással foglalkozó cége számára keresünk Full Stack Fejlesztőket!

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
JavaScript fejlesztő, PHP fejlesztő
Budapest

Feladatod lesz

  • UX/UI kolléga által készített terv alapján új komponensek, képernyők implementálása Vue/Vuex/Vuetify alapokon
  • Backend feladatok implementálása PHP nyelven
  • Az adatokkal való törődés, mit hova mentsünk, új nézőpontok felfedezése és feltárása a csapat előtt
  • Frontend és a backend közötti kommunikáció implementálása
  • Hibák felderítése, javítása, debriefelése
  • 70% fejlesztés, 25% bugfix, 5% meeting

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Erős PHP és lehetőleg Javascript tudás
  • Proaktív hozzáállás
  • Felelősségvállalás, egyenesség
  • Eredményközpontúság
  • Profizmus, folyamatos fejlődés utáni vágy

Használt technológiák

  • PHP7, MySQL, JavaScript, HTML5, Vue.js, Node.js, jQuery, jQuery UI, MongoDB, MySQL, Apache http Server, Amazon EC2, Amazon S3, ES6, Amazon RDS, RabbitMQ, Socket.IO, Redis, Debian, Docker, Jenkins, Git, Slack, JIRA

Amit a cég kínál

  • Versenyképes fizetés infláció követő + teljesítmény arányos növekedéssel
  • Választható laptop
  • Modern technológiák, piacképes tudás
  • Folyamatos szakmai kihívások, vezetői támogatással, mégis nagyfokú önállóság mellett
  • Parkra néző, jól megközelíthető, barátságos munkakörnyezet
  • Esetlegesen személyes coaching a vezetőktől és külsős coachtól
  • Támogató csapat, profi kollégák

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20