Fejlesztési csoportvezető (Tech Lead)

Fejlesztési vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 augusztus 4, kedd Azonosító: 2735-2

Dinamikusan növekvő elektronikus fizetési megoldásokkal foglalkozó nemzetközi startup jellegű partnerünk csapatába keresünk új munkatársat Budapestre Fejlesztési csoportvezető pozícióba adatmonetizációs üzletág fejlesztési tevékenységének vezetésére. Többéves Backend és Frontend ismeret, valamint Big Data tapasztalat elvárt! Heti 4 nap home office lehetőség, nyitott, összeszokott csapat, és kiemelkedő bérezés vár rád!

Munkakör:
Vezető
Szakirány:
Fejlesztési vezető
Budapest

Feladatok

  • A Tech Lead egyszerre szenior fejlesztő és architect, vezetői szereppel. Olyan mérnök, aki a fejlesztői csapatért és az általuk szállított megoldások színvonaláért felelős. A fejlesztői csapatot kell támogatnia, hogy ne csak szoftvereket, hanem rendszert alkossanak. Jövőtálló technológiai döntéseket kell meghoznia. Miközben a vízión dolgozik, egyben felel azért, hogy valósággá váljon. Együtt ül a fejlesztőkkel és kapacitásának egyharmadát kódolásra használja.
  • Teljes Big Data ökosztisztéma fejlesztése különböző területeken
  • Data ingestion
  • Data serving
  • Data streaming (stream processing, stream forwarding)
  • Data storage (storage cache, data warehouse)
  • Data processing (task scheduler, analytical framework)
  • Infrastructure management (logging, monitoring)
  • Front end fejlesztések
  • Data collecting
  • Data visualization
  • A Java, Python, Scala mellett SQL és HTML, Javascript kódok fejlesztése.

Téged keresünk:

  • Ha alapos, többéves tapasztalattal rendelkezel és komfortosan mozogsz Java, Python, Scala(előny) általában objektumorientált és interpreteres nyelv(ek)ben, back- és front-end rétegekben
  • Big Data tapasztalat
  • Vezetői attitűd

Előnynek számít:

  • Előny, ha dolgoztál már Big Data vagy bármilyen batch, illetve real time datastreaming területen, illetve van adatbázis fejlesztői, architect vagy devops tapasztalatod
  • Vezettél már hosszabb ideig fejlesztői csapatot, van tapasztalatod komplex szoftverrendszerek tervezésének, leszállításának és üzemeltetésének területén.

Amit ajánlunk

  • Cafeteria
  • Kiemelkedő bérezés
  • Összeszokott csapat
  • Korlátlan home office lehetőség
  • Ha szeretnél Kubernetes ökoszisztémában és elemeivel dolgozni, ha ismered vagy érdekel a Docker, Kubernetes, Hadoop, Kafka, Flink, Spark, Cassandra, MongoDB, Presto vagy akár a Hive, Hbase, Pig és MapReduce, itt a helyed!

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező