Fejlesztési csoportvezető

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 20, hétfő Azonosító: 2538-1

Irodatechnikai piacvezető Partnerünk számára keresünk szakembert egy Sharepoint fejlesztéssel foglalkozó csapat szakmai vezetésére.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • A fejlesztői csapat munkájának koordinálása (6 fő)
  • Szoftveres megoldásaikhoz kapcsolódó egyedi alkalmazás fejlesztések és azok adminisztrációjának követése JIRA rendszerben
  • Keretrendszereikben történő fejlesztési projektek nyomonkövetése, koordinálása
  • Szoftveres megoldásaik tesztelésének, telepítésének, megoldásaik szerződés szerinti dokumentálásának koordinálása
  • A fejlesztési csapat, és tagjai tudásának folyamatos szinten tartása, bővítése, oktatások szervezése
  • Üzemeltetési, support feladatok koordinálása, support feladatok adminisztrációjának követése a ticketing rendszerben
  • Fejlesztési projektek során szoros együttműködés a projekt más résztvevőivel
  • Újonnan bevezetésre kerülő megoldások kapcsán részvétel a bevezetéshez szükséges döntéshozatalban
  • A megoldások technológiai, és szállítási szemléletű vizsgálata, tesztelése
  • Az új megoldások bevezetéséhez szükséges tudás, kompetencia fejlesztése

Elvárások

  • Fejlesztői logika ismerete (SharePoint online, Microsoft Power Platform, MS Flow)
  • Fejlesztési csoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • Szoftveres keretrendszerek integrációjában szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezési készség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, strukturált gondolkodás, kreativitás

Amit ajánlunk

  • Professzionális, szakmai támogató erőforrásokkal rendelkező csapat vezetője lehetsz
  • Egy sikeres és dinamikus vállalat nemzetközi hátterét kínáljuk munkakörnyezetként
  • Értékeljük ötleteidet, javaslataidat és elismerjük munkatársaink teljesítményét és lojalitását
  • Továbbképzések, változatos feladatok, személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Home office lehetőség

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező