Digitális kampány menedzser

Üzleti elemző Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 3, péntek Azonosító: 2543-1

Ügyfelünk egy nagy múltú, globális marketingkommunikációs és digitális ügynökség budapesti irodája.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Üzleti elemző
Budapest

Feladatok

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Igények felmérése, elemzése
  • Technikai csapattal történő szoros együttműködés, igények lefordítása, tolmácsolása

Elvárások

  • Jártasság a digitális kommunikáció több területén website fejlesztés, applikáció fejlesztés, social media management, egyéb digitális feladatok
  • Pár éves account manager tapasztalat
  • Legalább kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kreatív, önálló, dinamikus személyiség

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező