Delphi fejlesztő

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 június 4, kedd Azonosító: 2287-2

Ügyfelünk az egyik piacvezető bér- és humánügyviteli szoftver fejlesztője és szolgáltatója, akiknek saját csapatába keresünk hosszú távra Delphi fejlesztő kollégát.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Ügyféligények, specifikációk és rendszerterv alapján szoftver alkalmazások tervezése és fejlesztése
  • Informatikai projektekben önálló szoftvertervezési, fejlesztési és tesztelési feladatok végzése
  • Az elkészült programok új ügyféligények szerinti karbantartása
  • Hibakeresés és javítás
  • Fejlesztői dokumentációk elkészítése, felülvizsgálata, aktualizálása, továbbá verziókezelés
  • Kommunikáció a kapcsolódó szakterületekkel, ügyfelekkel

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3 év szoftverfejlesztői gyakorlat
  • Fejlesztői eszközök és nyelvek ismerete Delphi, SQL
  • MS SQL és Oracle adatbázisok alapszintű adminisztrációjának ismerete
  • Fejlesztési módszertanok meghatározott minőségi követelmények betartása
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • Pontosság, precizitás

Előnyök

  • Humánügyviteli/gazdálkodási területen szerzett ismeretek
  • Vékony kliens, és Web-es alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • HTML, CSS, Classic ASP, JavaScript, jQuery ismerete
  • C#, Microsoft .NET, WCF, Angular ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Kiemelt juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Barátságos légkör, összetartó szakmai csapat
  • Kreatív ötletek megvalósításának lehetősége