BI Szenior Üzleti Elemző

Üzleti elemző Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 május 8, szerda Azonosító: 2188

13. kerületi banki partnerünkhöz keresünk BI Szenior Üzleti Elemzőt.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Üzleti elemző
Budapest

Lehetőséged lesz

  • Adattárház fejlesztés és üzleti intelligencia területen tervezési, tesztelési feladatok ellátására
  • A feladatok adminisztrációjára a fejlesztési folyamatot támogató rendszerekben
  • Kontrollálni, támogatni a fejlesztési ciklust az igény megjelenésétől az éles üzembe állításon át az élesítést követő első gondozási szakaszig
  • Tervezéshez, teszteléshez kapcsolódó kiegészítő feladatok ellátására
  • Együttműködni az adatvagyon gazdálkodásért felelős területtel
  • Éles üzemi problémák megoldásának támogatására
  • Új megoldások bevezetésére, tervezésére, komplexebb feladatok megvalósítására és a közreműködő IT kollégák munkájának koordinációjára
  • Fejlesztés támogatására
  • Éles üzembe helyezési folyamat támogatására, függőségek feltárására, a release menedzserrel történő együttműködésre
  • Innovatív ötletek megfogalmazására a munkavégzés hatékonysága, minőségének javítás érdekében
  • Operatív döntések meghozatalára a dedikált feladatoknál
  • Új kollégák betanítására, mentorálására

Csatlakozz, amennyiben

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettséggel rendelkezel
  • Angol nyelvű prezentálás nem okoz gondot
  • Office eszközök (Word, Excel, PowerPoint) és SQL ismereted haladó szintű
  • Bankszakmai (pénzintézeti) ismeretekkel már rendelkezel
  • Szakmai előterjesztések, prezentációk készítésében már tapasztalatot szereztél
  • Legalább 5 év adattárház tapasztalattal rendelkezel (tervezés és/vagy fejlesztés és/vagy üzemeltetés területeken)
  • Legalább 3 év releváns üzleti elemzői tapasztalattal bír
  • Kiemelten előny Jelentésszolgálati (MNB kötelező jelentések) megoldások készítésében való részvétel
  • Adattárház megoldások, kiaknázó eszközöket jól ismered
  • Adatmodellezési és MDM és DQM ismeret
  • Precíz vagy magas minőségű munkavégzés jellemez
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs és prezentációs készséggel bír
  • Innovatívan keresed az új megoldásokat
  • Képes vagy mások szakmai fejlesztésére, mentorálására
  • Önállóan, de csapatban is jól dolgozol