Bankkártya Alkalmazások Támogatása rendszergazda

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 augusztus 9, péntek Azonosító: 2342

A magyar pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező bankjához keresünk a bankkártya támogató rendszerek üzemeltetésére egy Unix / Linux rendszergazda kollégát.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • Bankkártya támogató rendszerek üzemeltetése, monitorozása, rendelkezésre állásának biztosítása és karbantartása,
  • Új bankkártyás szolgáltatások bevezetésében való aktív részvétel,
  • A bankkártyás teszt környezetek rendelkezésre állásának biztosítása, tesztelési kérések végrehajtása.

Jelentkezz, amennyiben

  • Rendelkezel minimum 3 éves nagyvállalati üzemeltetési gyakorlattal,
  • Linux, Unix, BEA Weblogic rendszerekben már dolgoztál,
  • Szívesen tesztelsz, és részt vennél a tesztelés támogatásában is,
  • Rugalmas munkavégzés, készenlét nem okoz gondot,
  • Angol nyelvtudásod aktív.

Előny

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk

  • Könnyen megközelíthető, modern irodaházban történik a munkavégzés.
  • Nyitott, vidám csapat, segítőkész Vezetők várják a csapat legújabb lelkes tagját, ahol minden szakmai támogatást megadnak Neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled.