Backend fejlesztő (Cobol)

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 14, kedd Azonosító: 2528

Stabil háttérrel rendelkező, multinacionális biztosítóhoz keresünk magabiztos DB2, SQL tudással és Cobol ismeretekkel rendelkező back-end fejlesztő kollégát.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Hogyan fognak telni a napjaid?

  • A Biztosító központi ügyviteli rendszerének (AS400, Cobol) továbbfejlesztésén, optimalizálásán, hibajavításán fogsz dolgozni,
  • te fogsz dolgozni az új termékfejlesztési igények implementálásán,
  • részt veszel a rendszertervezésben, tesztelésben és dokumentálásban,
  • munkáddal támogatod a minőségbiztosítási feladatokat is.

Téged keresünk, ha:

  • legalább 3 éves AS400 fejlesztői környezetben szerzett tapasztalattal és több éves programozói gyakorlattal rendelkezel,
  • stabil DB2 és SQL ismereteid mellett készség szinten ismered a Cobol nyelvet,
  • társalgási szinten beszélsz angolul,
  • hatékonyan oldod meg a problémákat és analitikus gondolkodásoddal jól átlátod a rendszereket,
  • önállóság mellett erős csapatszellem van benned.

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező