AX Fejlesztő

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 február 17, hétfő Azonosító: 2581

Osztrák fémszerkezeti iparágban tevékenykedő partnerünk számára keresünk szakembert.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • AX fejlesztés (képernyő űrlapok, X++ programozás, biztonsági beállítások, GUI szerkesztés, kisebb program módosítások, tömeges adatok szerkesztése)
  • AX rendszerfunkciók, adatok importálása, exportálása
  • Adatbázis használat, adatelemzés (MS SQL)
  • Excel, Access (Pivot) és SharePoint MS AX használata
  • Dokumentáció készítése

Elvárások

  • Lehetőleg felsőfokú, informatikai végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat AX fejlesztésben (AX 2012 R3)
  • Jó kommunikációs készség magyar és lehetőség szerint angol nyelven
  • MS SQL adatbázis ismeret
  • MS Office - Excel és Access ismeretek (Pivot készítés)
  • Folyamatorientált gondolkodás

Amit ajánlunk

  • Kihívást nyújtó, érdekes és változatos munkakör
  • Jó céges kultúra, jó munkahelyi légkör, segítőkész csapat

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező