Alkalmazásüzemeltető (AS400)

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 augusztus 12, szerda Azonosító: 2668

Multinacionális cég üzemeltetői csapatába keresünk 2-3 éves tapasztalattal rendelkező alkalmazásüzemeltető kollégát.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatkör

  • fontos feladatot fogsz ellátni a backend rendszerek és a hatáskörükben futó alkalmazások / szolgáltatások üzemeltetésében,
  • a rendszerhez kapcsolódó adatbázisokat felügyeled, rendszerek változáskezelési (change management) feladatait látod el,
  • hozzád fog tartozni a monitoring és logfile-ok ellenőrzése,
  • Te építed ki és optimalizálod az automatizált folyamatokat,
  • incidenseket, hibajegyeket kezelsz,
  • auditokban veszel részt,
  • Te készíted a dokumentációkat, és naprakészen tartod őket.

Elvárások, előnyök

  • már legalább 3 évet dolgoztál alkalmazás üzemeltetési területen,
  • ismered, érdekel, és szívesen tanulnál az AS400-as rendszerről,
  • magabiztos SQL tudással rendelkezel,
  • írásban kommunikálsz angolul,
  • előny, ha van tapasztalatod magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésben,
  • analitikus gondolkodás, megbízhatóság és folyamatos fejlődésre való törekvés jellemez.

Megbízónkról

  • egy stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő multinacionális vállalat,
  • náluk hasznosíthatod eddigi tapasztalataidat és innovatív ötleteidnek is teret adnak,
  • egy összetartó, szakmailag magas szinten képzett csapat tagjává válhatsz.

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező