Alkalmazásüzemeltetési csoportvezető

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 22, szerda Azonosító: 2544-1

Megbízónk, nemzetközi hátterű cég belső IT csapatába keresünk Alkalmazásüzemeltetési csoportvezető kollégát.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • A területhez tartozó feladatok/projektek koordinálása
  • Az alkalmazásüzemeltetési csoport szakmai felügyelete
  • AS/400 alapú rendszerek üzemeltetése, frissítése, karbantartása, kapcsolódó folyamatok üzemeltetése
  • Változásmenedzsment felügyelete/végrehajtása

Elvárások

  • AS/400 és DB/2 magasszintű, átfogó rendszerismeret
  • ITIL - Windows rendszerismeret
  • DB/2 SQL magabiztos használata
  • Informatikai szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Analitikus- és jó problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező