Alkalmazás üzemeltető (frontend / middleware)

Üzemeltetés, Üzemeltetés Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 szeptember 29, kedd Azonosító: 2714

Nemzetközi hátterű Biztosító belső üzemeltetési csapatába keresünk Alkalmazás üzemeltető kollégát front-end rendszerek és middleware területre. Rugalmas munkarendben, home office lehetőséggel.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Üzemeltetés, Üzemeltetés
Budapest

Feladatok

  • A Biztosító web és middleware rétegén futó alkalmazások, szolgáltatások napi üzemeltetése, monitorozása
  • Éles és teszt rendszerekben történő alkalmazás verzió frissítések üzemeltetési oldali előkészítése, végrehajtása, ellenőrzése
  • Hibabejelentések készítése, kezelése, hibák javítása és együttműködés társosztályokkal a hibaelhárítás során
  • Üzemeltetési dokumentációk és nyilvántartások készítése, naprakészen tartása
  • Automatizált folyamatok kiépítése és optimalizálása.
  • Rendszerek, technológiai háttér - Liferay, TomCat, Jboss/WildFly, Apache, Nginx, IIS, GIT, Dynatrace, MSSQL, MYSQL

Elvárások

  • Legalább 2-3 év tapasztalat frontend és/vagy middleware üzemeltetői pozícióban
  • Kommunikációs protokollok magasszintű ismerete (TCP/IP, HTTPs, SOAP).
  • Támogató-szkriptnyelvek ismerete (pl. Powershell, Bash).
  • SQL nyelv magasszintű ismerete.
  • WEB és Alkalmazásszerverek magasszintű ismerete (TomCat, WildFly, IIS).
  • Portál és keretrendszerek ismerete (LifeRay)
  • Analitikus- és jó problémamegoldó képesség
  • Szabálykövető, önálló, precíz, átlátja a folyamatokat
  • Csapatjátékos, erős önfejlesztő attitűd
  • Készenlét vállalása
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében tapasztalat, webmethods ismeret előny
  • Minimum középfokú végzettség, angol tudás, informatikai végzettség előny

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező