AI csoportvezető

Adatbázis szakértő, Üzleti elemző, Tanácsadó Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 13, hétfő Azonosító: 2540-1

IT tanácsadással és mesterséges intelligencia projektekkel foglalkozó Partnerünk számára keresünk Data Scientist szakmai vezető kollégát hosszú távra.

Feladatok

  • Együttműködik az értékesítőkkel és ügyfélmenedzserekkel az általuk beazonosított mesterséges intelligenciára épülő projektekben
  • Segít tisztázni, megérteni az üzleti igényeket és műszaki megoldásokat
  • Elkészíti az adott üzleti probléma megvalósítási tervét
  • Üzleti partnereink adatainak ismeretében segít értékesítési csapatunknak új ajánlatok kidolgozásában,
  • Mesterséges intelligencia architektúrákat készít
  • Mesterséges intelligencia tartalmú projekteket vezet a legmagasabb üzleti érték elérése érdekében
  • Együttműködik különböző funkcionális csoportokkal az adott modellek megvalósítása érdekében
  • Gépi tanulási technikák használata
  • Adatbányászat a legkorszerűbb módszerekkel
  • Adatgyűjtési eljárások fejlesztése a releváns információk beillesztése érdekében
  • Az elemzéshez felhasznált adatok feldolgozása, tisztítása és integritásának ellenőrzése

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdász és vagy informatikai végzettség (aktuárius szak, survey statisztika szak előny)
  • Statisztikai programnyelvek ismerete (R, Python, SQL stb.), azok alkalmazása nagy adatállományokban
  • Erős problémamegoldó készség, különös tekintettel a projektek megvalósítására és a termékfejlesztésre
  • Tapasztalat adat-architektúrák létrehozásában
  • Gépi tanulási technikák ismerete azok előnyeinek és hátrányainak fényében (klaszterezés, döntési fa, neurális hálózatok stb.)
  • Statisztikai és adatbányászati technikák ismerete (regresszió, szövegbányászat, közösségi hálózatok elemzése stb.)
  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete, projektvezetési tapasztalat
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt, magyar és angol nyelven egyaránt

Képességek

  • Adatvizualizációs eszközök ismerete és azok használata
  • Tapasztalat adatmegosztó, számítástechnika eszközökben (Map/Reduce, Hadoop, Hive, Spark, MySQL stb.)

Amit ajánlunk

  • Megalkotója lehet mesterséges intelligencával kapcsolatos megoldásoknak
  • Sikerre vihet nem mindennapi BI projekteket
  • Kihívást nyújtó, érdekes és változatos munkakör
  • Jó céges kultúra, jó munkahelyi légkör, segítőkész csapat
  • Innovációs keret, magánkórházi szűrőcsomag

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20