Adatbázis üzemeltető

Adatbázis üzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 20, hétfő Azonosító: 2536

Osztrák tulajdonú biztosító budapesti IT csapatába keresünk erős MSSQL és MYSQL ismeretekkel rendelkező Adatbázis üzemeltető kollégát.

Munkakör:
Üzemeltető
Budapest

Feladatok

  • A Biztosító adatbázisszervereinek szolgáltatás/adatbázis színtű üzemeltetése.
  • Az ehhez kapcsolódó monitoring tevékenységek, finomhangolások, optimalizációs feladatok ellátása.
  • A rendszerek változáskezelési (change management) feladatok ellátása.
  • CMDB nyilvántartás (alkalmazás/interfész) naprakészen tartása.
  • Rendszerek - MSSQL, MYSQL

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • SQL szerverek és SQL nyelv ismerete. MSSQL, MYSQL.
  • Támogató-szkriptnyelvek ismerete (Powershell, Bash).
  • Kommunikációképes angol írásban
  • Analitikus- és jó problémamegoldó képesség
  • Szabálykövető, önálló, precíz, átlátja a folyamatokat
  • Csapatjátékos, erős önfejlesztő attitűd

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező