Adatbázis adminisztrátor

Adatbázis üzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 július 7, kedd Azonosító: 2610

Banki ügyfelünk számára keresünk hosszú távra banki rendszerek üzemeltetésére szakembert.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Adatbázis üzemeltető
Budapest

Feladatok

  • Linux rendszer és egyéb banki rendszerek üzemeltetése
  • Alkalmazás- és adatbázis (Informix) szerver üzemeltetése
  • IT biztonsággal kapcsolatos feladatok log elemzés, behatolások figyelése, sérülékenység vizsgálat, monitorozás
  • Külső üzleti alkalmazások üzemeltetése (microservice, Kubernetes, Docker)
  • Felhasználók által jelzett problémák elhárítása (kutatás, fejlesztés)

Elvárások

  • Legalább 2 év adatbázis üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat
  • Hajlandóság, hogy elmélyítse ismereteit az Informix rendszerben
  • Váltott műszak vállalása (délutános műszak home office megoldással)
  • Pörgős, rugalmas személyiség

Előnyök

  • Informix adatbázis kezelő rendszer ismerete
  • Banki rendszerismeret
  • Cyber Security ismeret, érdeklődés

Amit ajánlunk

  • Home office lehetőség
  • Egyéb béren kívüli juttatások bónusz, Cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, egészségügyi szűrővizsgálatok

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20