Account executive

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 augusztus 26, hétfő Azonosító: 2383

Bővül az ügyfelünk csapata! Nemzetközi ügynökség budapesti irodája account executive-ot keres!

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • projektmenedzsment, kapmányok menedzselése (online, offline)
  • teljes körű felelősség az adott ügyfelekért/ márkákért
  • napi szintű egyeztetés az ügyfelekkel, híd az ügyfél és az ügynökség között
  • folyamatok nyomon követése, szupervíziója
  • kreatívgyártás koordinálása

Téged keresünk, ha

  • 2 éves tapasztalattal rendelkezel accountként
  • kommunikálsz angol nyelven is
  • talpraesett vagy, motivált és precíz

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező