Vezető adatbázis szakértő

Megjelenés dátuma: 2022. december 05.

Azonosító: 11413 Helyszín: Budapest Munkakör: Fejlesztési vezető

Magyar piacon vezető szerepet betöltő, telekommunikáció és járműtechnológia területén komplex megoldásokat nyújtó ügyfelünkhöz keresünk új kollégát bővülés keretében, hosszú távra.

Feladatok

  • Kollégák szakmai mentorálása, támogatása
  • Próbaidő alatti feladatokban támogatás, mentorálás, integrálás
  • Szervezet által használt technology stack ismerete
  • Szakmai kutatás támogatása, elvégzése, új technológiák, technikák, módszertanok megismerése
  • Elért eredmények publikálása, bemutatása
  • Line Manager aktív támogatása
  • Stratégiai célok és törekvések képviselete a domainen belül, elfogadottság könnyítése
  • A szakterület folyamatainak alapos ismerete, betartásának támogatása
  • Igény esetén belső oktatás szervezése, levezetése (Line Managerrel előzetesen egyeztetett módon)
  • Projektek megalapozása során aktív részvétel
  • A felettese által esetenként szóban vagy írásban meghatározott feladatok végrehajtása
  • A vezető architekt által kijelölt technológiai irányok betartása (amennyiben értelmezhető és létezik az adott feladathoz)

Szükséges ismeretek

  • Felsőfokú informatikai, programozói végzettség, vagy azzal egyenértékű tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési projektben szerzett több éves programozói tapasztalat
  • Többrétegű rendszerek tervezésében, továbbfejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Adatbázis kezelők magas szintű ismerete (Oracle, Postgres, NoSQL-ek, CloudSQL, egyéb elosztott db-k)
  • Adatbázis modellezés, tervezés magas szintű ismerete
  • Adatbázis üzemeltetés közép szintű ismerete
  • Adatbázis release-elésben szerzett több éves tapasztalat
  • Liquibase magas szintű ismerete, best practice-ek ismerete
  • Adatbázis IDE-ek széleskörű ismerete
  • Java alkalmazásfejlesztés középszintű ismerete
  • Optimalizálásban szerzett több éves tapasztalat
  • Docker tapasztalat
  • UNIX/Linux környezet ismerete
  • CI/CD eszközök (pl. Jenkins), használatában alapszintű ismeret
  • Webszolgáltatások működésének ismerete
  • Verziókövető rendszerek ismerete (SVN, GIT)
  • Cloud, natív irányelvek ismerete
  • Szakmai angol olvasási/dokumentálási szint

Előny

  • Alapszintű DBA szakértelem
  • Adattárházzal kapcsolatos feladatok ellátása (tervezés, modellezés, ETL/ELT folyamatok kialakítása, reporting)
  • DWH rétegeinek, felépítésének ismerete
  • Web technológiák ismerete
  • Egyéb adatbázisok ismerete (Pl. MySql, MariaDB, Mongo DB, egyéb NoSql )
  • Big Data, BI tapasztalat
  • Java fejlesztési tapasztalat Microservice architektúra ismerete
  • Tapasztalat informatikai rendszerek tervezésében

Biztosított

  • Heti 2-3 nap home office
  • Alapbér mellett bónusz és ingyenes üdülési lehetőség a Balatonon
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Változatos hazai és nemzetközi projektek egy stabil vállalatnál, a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)