Üzleti elemző Állás

Megjelenés dátuma: 2024. május 14.

Kövess minket!

Azonosító: 12120 Helyszín: Budapest Munkakör: Elemző, tanácsadó

Hazai piacon elismert, nemzetközi piacra is terjeszkedő szoftverfejlesztő partnerünk keresi csapatába Üzleti elemző kollégáját, XIII. kerületi irodaházába.
Jó munkahelyi légkört, modern, magas színvonalú irodai környezetet, home office lehetőséget, rugalmas munkaidőt és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítanak.

Feladatok:

  • Részvétel hosszútávon működő, hazai és nemzetközi piacra készülő humánügyviteli rendszer kialakításában.
  • Technológiai trendek, tendenciák folyamatos figyelemmel kísérése, a várható szakmai aktualitások felismerése, és az ezekre adandó megoldások kezdeményezése.
  • Részvétel az üzleti igények szakmai egyeztetésében az érintettekkel (szponzor, megrendelő, ügyfél, felhasználó).
  • Kommunikáció ügyfelekkel magyar és angol nyelven.
  • Kiadások tartalmának és ütemezésének támogatása a fejlesztési feladatok megfogalmazásával és priorizálásával.
  • Elkészült fejlesztések specifikáció szerinti működésének ellenőrzése, átvétele, átadása tesztelésre.
  • Jelenlegi architektúra megismerése, változtatások kezdeményezése.
  • Dokumentációk készítése, aktualizálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 3 év szoftverfejlesztői vagy szoftvertervezői gyakorlat komplex rendszer architektúrájának ill. keretrendszerének kialakításában, kezelésében.
  • BPMN ismerete, gyakorlati használata.
  • Webes technológiák mély ismerete.
  • SQL ismerete
  • Biztonsági ajánlások ismerete, követése.
  • Internetes szabványok, protokollok ismerete,
  • Mobil technológiák ismerete.

Amit ajánlunk:

  • Bónusz juttatás
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges rendezvények

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Ezt mondják azok az IT szakemberek, akik már dolgoztak velünk

Kalácska Róbert

"Elképesztően könnyed volt Szárics Diánával a közös munka. A felvételi folyamat közben folyamatosan tájékoztatott a történésekről, és sokat köszönöhetek a tapasztalatából fakadó tanácsainak is, így az interjúkon kívül más miatt nem kellett izgulnom. Emellett örülök, hogy egy ilyen kedves embert ismerhettem meg a recruiter mögött."

Frontend fejlesztő

Lányi Sebestyén

"Bátran ajánlom a Bluebird csapatát mindazoknak, akik IT területen keresnek állást. Ami különösen tetszett, hogy nagyon lelkiismeretesen bemutatják az ajánlott/megpályázott pozíciót, az interjúk között is tartottuk a kapcsolatot, sőt a sikeres elhelyezkedésem után is érdeklődtek, hogyan érzem magam az új helyemen. Profi csapat!"

Alkalmazás üzemeltető

Success message!
Warning message!
Error message!