Project Manager (Business Development Manager) – Industrial Sector Állás

Megjelenés dátuma: 2023. október 18.

Kövess minket!

Azonosító: 12088 Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb

Partnerünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. Fő tevékenységük műszaki vizsgálatok, ellenőrzési, felügyeleti és tanúsítási tevékenységek végzése, melyeket mindenféle gazdasági, kereskedelmi, politikai hatástól mentesen, függetlenül, pártatlan és semleges módon végzi.

A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma 65 országban, 500 telephelyen összesen 16.000 munkatársat foglalkoztat, árbevétele 2011-ben meghaladta az 1,4 milliárd eurót. Küldetésük az ember, a környezet és a technika harmóniájának megteremtése és ennek folyamatos fenntartása. Vállalatuk elkötelezett az emberi jogok védelme, a környezetvédelem és a korrupció elleni küzdelem mellett, tagja az Egyesült Nemzetek Globális Egyezményének.

A vállalat projektmenedzsment, építésfelügyelet és tanácsadás területén folytatott tevékenységének bővítése kapcsán ambiciózus, kreatív és rendkívül motivált szakembert keresnek az infrastruktúra és projektfelügyelet ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER pozíciójába.

Feladatok

  • Egy új üzleti terület kialakítása, irányítása és fejlesztése, az eredmények és eredmények képviselete helyi és regionális szinten.
  • Új üzletágak kialakítása, ügyfelek felkutatása és partnerség kialakítása a projektfelügyelet, a projektmenedzsment és a mérnöki tanácsadás területén az infrastrukturális, civil és ipari építőiparban.
  • A piaci trendek figyelemmel kísérése, kutatások végzése és piaci stratégiájuk folyamatos összehangolása a stratégiai következtetések alapján.
  • A helyi üzletfejlesztési terv meghatározása a globális üzleti tervvel szövetségben.
  • A pályázati folyamatok felügyelete, új projektek elnyerésére irányuló stratégiák meghatározása, partnerek és munkatársak keresése, a műszaki és pénzügyi ajánlatok kezelése.
  • A projektcsapatok irányítása, a beosztottak képzése, valamint a vállalat céljainak és stratégiáinak kommunikálása a meghatározott eredmények, a termelékenység, a csapat integrációja és elégedettsége, a más területekkel való szinergia, valamint a tehetségek azonosítása érdekében.

Elvárások

  • Legalább 5 éves tapasztalat az építőiparban, az infrastruktúrában vagy az olaj- és gáziparban/vegyiparban, csővezetékekben szerzett üzletfejlesztési vagy értékesítési tapasztalattal.
  • Építőmérnöki (vagy más releváns mérnöki) végzettség.
  • Komoly tapasztalat a beruházási projektek, az építés, a mérnöki tervezés és tanulmányok terén az infrastruktúra, az energia, az ipar és a petrolkémiai ágazatban.
  • A releváns magyar jogszabályok ismerete.
  • Jó kapcsolat a magyarországi hatóságokkal, eszközfejlesztőkkel, eszköztulajdonosokkal és befektetőkkel a helyi üzletfejlesztés érdekében
  • Erős tárgyalási és irányítási készség, kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Soft skills (asszertivitás, tárgyalás, interperszonális kapcsolatok, tervezés, szervezés és ellenőrzés, eredményközpontúság, integritás, döntéshozatal).
  • Utazási hajlandóság Magyarországon belül, illetve Európában évi pár alkalommal
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Vezetői engedély kat. B.

Előnyök

  • Német és más nyelvek ismerete

Amit ajánlanak

  • Barátságos, sokszínű és magasan képzett csapatban, pozitív és együttműködő munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Céges autó és egyéb szükséges munkaeszközök
  • Home Office lehetőség, rugalmas munkaidő
  • További juttatásokból álló csomag (átlagosnál magasabb cafeteria keret)
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség