UX/UI Designer Állás

Megjelenés dátuma: 2024. június 24.

Kövess minket!

Azonosító: 12667 Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb

Stabil háttérrel rendelkező digitális marketing és IT területen működő partnerünk tapasztalt UX/UI Designert keres csapatába. A csapat mesterséges intelligencia alapú szoftver fejlesztésével foglalkozik, és a leendő kollégát egy inspiráló környezet várja, ahol izgalmas kihívásokkal találkozhat.

Feladatok:

  • UX/UI Designerként az új munkatárs feladata, hogy egy lelkes csapat tagjaként, a kollégákkal együttműködve fejlessze a partnerünk eszközei által nyújtott felhasználói élményt
  • Felhasználói élmény (UX) tervezése és optimalizálása a termékek és szolgáltatások számára
  • Felhasználói felület (UI) tervezése és kivitelezése webes és mobil alkalmazásokhoz
  • Felhasználói tesztelések lebonyolítása és az eredmények alapján javaslatok kidolgozása
  • Szoros együttműködés a fejlesztőcsapattal a tervezési folyamatok során
  • Projektmenedzsment támogatása a tervezési fázisok ütemezésében és kivitelezésében
  • UX/UI trendek és legjobb gyakorlatok követése, alkalmazása a projektekben

Elvárások:

  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat UX/UI design területen
  • Mélyreható ismeretek és tapasztalatok a felhasználói élmény kutatásában és tervezésében
  • Kiváló ismeretek és gyakorlati tapasztalatok a design eszközökben (pl. Sketch, Figma, Adobe XD, InVision).
  • Erős vizuális tervezési képességek és tapasztalat a reszponzív designban
  • Kiváló problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodásmód
  • Szoftverfejlesztésben/szoftverfejlesztési környezetben szerzett tapasztalat
  • HTML, CSS és JavaScript ismeret
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek, angol nyelvtudás előny
  • Szorosan együtt fogsz dolgozni a fejlesztői csapattal, ill. a termék vezetőjével

Előnyök:

  • Grafikusi, arucalt tervezői tapasztalat
  • Korábbi tapasztalat agilis módszertanokkal
  • Alapvető ismeretek a felhasználói kutatás és analitika terén
  • Tapasztalat különböző iparágakban és különböző típusú projektekben
  • Kreatív gondolkodás és innovatív megoldásokra való képesség

Amit ajánlunk:

  • Stabil, hosszútávú, alkalmazotti lehetőség
  • Modern technológiák
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magyországon egyedülálló, kivételes rendszer fejlesztése
  • Home office adott, általában heti 1 személyes egyeztetés várható