User Experience Designer

Megjelenés dátuma: 2023. június 29.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 11122 Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb

Megbízónk fejlesztői csapatába keresünk UX Designer munkatársat.

A cég által készített szoftver világszerte több százezer ember munkáját könnyíti meg nap, mint nap. Ez csak azért lehetséges, mert nagy hangsúlyt fektetnek a használhatóságra és a képi világ gondos megtervezésére. A UX Designer kreativitása kulcsfontosságú szerepet játszik ebben.

A feladataid lesznek

  • UX Designerként a felhasználó szemszögéből és az ő igényeit figyelemben tartva kell majd felhasználó-központú megoldásokat tervezned. Egy Scrum csapatban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy szoftverfejlesztőkkel, termékmenedzserekkel és más designerekkel kell minden nap együttműködnöd. A design system csapat tagjaként a fő fókuszod a konzisztens felhasználói élményt biztosító komponensek tervezése lesz Figma használatával. Az Adobe csoport alkalmazásainak ismerete előny, de nem feltétel.
  • Emellett szerves része lesz munkádnak a kutatás, folyamattervezés és használhatóság szem előtt tartása is. Továbbá a feladataid közé tartozik a fejlesztésben részt vevő csapatok támogatása is.
  • Jelenleg 20 designerünk dolgozik 3 különböző országban. Aktívan együttműködve közösen fejlesztik készségeiket és az olyan eszközeiket is, mint például a perszónák, a design system és a design review.
  • Egy nemzetközi csapat tagja leszel, ezért a fejlesztői részleg hivatalos nyelve az angol.

Téged keresünk ha

  • kitűnő absztrakt gondolkodásmóddal rendelkezel,
  • 3 év munkatapasztalatod van hasonló pozícióban,
  • képes vagy önállóan és aktívan visszajelzéseket keresni,
  • fontos számodra az accessibility (A11y),
  • előny, ha van tapasztalatod visual designban, dolgoztál már design systemen, vagy értesz a user researchhöz.

Amit kínálnak

  • szabadságot a munkádban,
  • innovatív környezetet, ahol számít a véleményed,
  • fejlődési lehetőségeket két hetente egy napot személyes fejlődésedre fordíthatsz, lehetőséged van konferenciák látogatására is,
  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • nyitott vállalati kultúrát, családias légkört, és segítőkész munkatársakat,
  • hibrid munkarend, home office lehetőség,
  • cafeteria, bónusz, Medicover, AYCM.