User Experience Designer

Megjelenés dátuma: 2022. november 08.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 11122 Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb

Megbízónk fejlesztői csapatába keresünk UX Designer munkatársat.

A cég által készített szoftver világszerte több százezer ember munkáját könnyíti meg nap, mint nap. Ez csak azért lehetséges, mert nagy hangsúlyt fektetnek a használhatóságra és a képi világ gondos megtervezésére. A UX Designer kreativitása kulcsfontosságú szerepet játszik ebben.

A feladataid lesznek

  • UX Designerként a felhasználó szemszögéből és az ő igényeit figyelemben tartva kell majd felhasználó-központú megoldásokat tervezned. Egy Scrum csapatban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy szoftverfejlesztőkkel, tesztelőkkel és termékmenedzserekkel kell minden nap együttműködnöd. Feladataid közé tartozik majd például lenyűgöző felületek készítése általában Adobe XD és/vagy Figma segítségével.
  • Emellett szerves része lesz munkádnak a kutatás, folyamattervezés és használhatóság szem előtt tartása is.
  • Jelenleg 20 designerünk dolgozik 3 különböző országban. Aktívan együttműködve közösen fejlesztik készségeiket és az olyan eszközeiket is, mint például a perszónák, a design system és a design review.
  • Egy nemzetközi csapat tagja leszel, ezért a fejlesztői részleg hivatalos nyelve az angol.

Téged keresünk ha

  • kitűnő absztrakt gondolkodásmóddal rendelkezel,
  • 3 év munkatapasztalatod van hasonló pozícióban,
  • képes vagy önállóan és aktívan visszajelzéseket keresni.

Amit kínálnak

  • szabadságot a munkádban,
  • innovatív környezetet, ahol számít a véleményed,
  • fejlődési lehetőségeket két hetente egy napot személyes fejlődésedre fordíthatsz, lehetőséged van konferenciák látogatására is,
  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • nyitott vállalati kultúrát, családias légkört, és segítőkész munkatársakat,
  • hibrid munkarend, home office lehetőség,
  • cafeteria, bónusz, Medicover, AYCM.

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy