Ügyvédjelölt

Megjelenés dátuma: 2021. szeptember 03.

Azonosító: 9563 Helyszín: Budapest Munkakör: Szakértő és tanácsadó

Magyar hátterű ügyvédi irodához keresünk pályakezdő, vagy ügyvédjelölt tapasztalattal rendelkező kollégát.
Számos magyar és külföldi kis- és középvállalkozás, illetve multinacionális társaság részére nyújtanak jogi szolgáltatást. Főként gazdasági, kereskedelmi, munkajogi és a hagyományos polgári jogterületek mentén végzik tevékenységüket.

Feladatok

  • Jogi kutatómunka, és összefoglalók készítése a Munkáltató, illetve a megbízók igényei és útmutatásai szerint
  • Szerződések, okiratok szerkesztése, véleményezése
  • Bírósági és más hatósági eljárásban való képviselettel összefüggő beadványok készítése
  • Az iroda megbízóival történő napi kapcsolattartás
  • Az iroda megbízóinak peren kívüli és perbeli képviselete

Elvárások

  • Magyar jogi végzettség
  • Elhivatottság, motiváció

Előnyök

  • Ügyvédjelölt tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Jogi adatbázisok, szoftverek (Complex, Jogkódex, Cégeditor, ÁNYK keretprogram és elektronikus kapcsolattartáshoz szükséges alkalmazások és felületek) készségszintű ismerete

Amit ajánlunk

  • Családias közeg
  • Fejlődési lehetőség
  • Juttatások
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)