Tesztmérnök

Megjelenés dátuma: 2021. július 21.

Azonosító: 9708 Helyszín: Budapest Munkakör: Automatizált tesztelő

Banki ügyfelünk számára olyan tapasztalt tesztmérnököt keresünk, aki fő feladataként újragondolná a tesztelés folyamatait, automatizmusokkal hatákonyabbá és tervezettebbé tenné a tesztelelések működtetését.

Feladatok:

  • Banki környezetben lévő alkalmazásokra és adatbázisra vonatkozó fejlesztések és projektek tesztelési feladatainak elvégzése (manuális és automata tesztelés)
  • A dokumentációk alapján elkészítteti a feladathoz kapcsolódó teszteseteket, tesztforgatókönyveket
  • Újragondolja a tesztelési folyamatokat és hatákonyabbá teszi működésüket automatizmusok segítségével (Java)
  • Részt vesz a IT fejlesztési projektekben tesztelői oldalról
  • Elemzi a teszteredményeket, riportálja és részt vesz a hibajavítási folyamatban, release kezelésben
  • Együttműködik a tesztelés automatizálásának bevezetésében és folyamatos működtetésében
  • Javaslataival támogatja a tesztelés hatékonyságának növelését

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (tesztmérnök, ISTQB vizsga, stb.)
  • Minimum 3 év tesztmérnökként szerzett tapasztalat (manuális és automata tesztelés)
  • Tesztautomatizálási tapasztalat (Java / Javascript)
  • Tesztelési folyamat kidolgozásában szerzett tapasztalat
  • Dokumnetáció készítési tapasztalat tesztforgatókönyv, teszttervek, tesztesetek
  • Teszteszközök, Unit test keretrendszerek és módszertanok ismerete
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Jó elemző képesség
  • Tesztmenedzsment alkalmazások használatának ismerete (Jira ismerete előny)
  • Önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
  • Részleges távmunka lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag béren kívüli juttatásokkal
  • Könnyen megközelíthető, központi iroda
[rdp-linkedin-login]