Tesztautomatizáló

Megjelenés dátuma: 2022. január 05.

Azonosító: 10550 Helyszín: Budapest Feladat: Automatizált tesztelő

Amennyiben beszéled a német nyelvet, van tapasztalatod szoftverfejlesztőként, és szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed

Feladatok

  • Teljesítmény- és terheléses tesztek megírása, végrehajtása, automatizálása és kiértékelése
  • Microservice ill. felhőalapú alkalmazások performancia elemzése
  • Folyamatos fejlődés érdekében ötleteid megvalósítása kollégáiddal szorosan együttműködve
  • Agilis módszertant alkalmazó csapatban való aktív részvétel, szakmai egyeztetés
  • Együttműködés, rendszeres napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

Elvárások

  • Tesztautomatizálási tapasztalattal Java környezetben
  • Kommunikációképes német nyelvismerettel
  • Innovatív, önálló gondolkodással

Előny

  • JMeter ismerete
  • CI/CD eszközök ismeret (pl. Jenkins)
  • Dynatrace, Keptn, Postman, Jira, Confluence, JMC, OpenShift, Azure Cloud
  • Banki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
  • Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
  • Rugalmas munkaidőt
  • Otthoni munkavégzési lehetőséget
  • Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat
  • Munkahelyi nyelvtanulást
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy