Test Manager (Test Coordinator)

Megjelenés dátuma: 2023. január 26.

Azonosító: 11410 Helyszín: Budapest Munkakör: IT menedzser, IT vezető

Ügyfelünk egy 36 országban jelen lévő, több mint 10 000 alkalmazottal rendelkező globális biztosító cég számára nyújt IT szolgáltatást fejlesztési és üzemeltetési területen Budapesten. Hat fős tesztelői csapauk bővülése céljából keresünk hozzájuk TEST MANAGER (Test Coordinator) pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Teszteléshez szükséges környezetek menedzselése
  • Integrációs, funkcionális és regressziós tesztek tervezése, tesztesetek írása és karbantartása, teszteléshez kapcsolódó dokumentációk készítése, végrehajtása
  • Teszteredmények dokumentálása, hibakezelés
  • Hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel, rendszerszervezőkkel, rendszertámogatókkal
  • Üzleti tesztelés támogatása
  • Napi átadási folyamatok menedzsmentje
  • Belső és külső audit előkészítése, koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség
  • 3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeretek MS Office, adatbázis-kezelő rendszerek, tesztmenedzseri eszközök, operációs rendszerek, verziókezelő rendszerek
  • PL/SQL tapasztalat
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Biztosítási szektorban szerzett munkatapasztalat
  • SVN vagy Github verziókezelők ismerete

Amit ajánlanak

  • Tudásnak és kompetenciáknak megfelelő versenyképes fizetési csomag
  • Éves pénzügyi bónusz egyéni célok alapján
  • Minősített képzések széles választéka
  • Lehetőség meglévő és új készségek fejlesztésére
  • Home office lehetőség (heti 4 nap HO, 1 nap iroda)