Team Lead / Delivery Manager

Megjelenés dátuma: 2022. május 09.

Azonosító: 10952 Helyszín: Budapest Munkakör: IT vezető

Partner cégünk működése óta jelentős méretű IT projekteken dolgozik, főként állami szférából történt megrendelésekre. Büszkék a rövid határidőikre, sikerrel leszállított robosztus, nagy rendelkezésre állású rendszereikre.
Professzionális csapatuk, rugalmas megközelítéseik és komplex megoldásokat gyorsan kidolgozó képességüknek köszönhetően, Magyarország egyik legsikeresebb informatikai vállalatává váltak.
Csapatuk bővítése céljából keresünk most hozzájuk Team Lead / Delivery Manager pozícióba kollégát.

Feladatok

  • Az üzleti igények feldolgozása, fejlesztési feladatok tervezése, megvalósítása.
  • Megrendelések határidőre történő leszállítása, ügyfél- és felhasználói-elégedettség mérése, maximalizálása.
  • Termék-, csapatvízió megalkotása és folyamatos fejlesztése.
  • Erőforrás tervezése, hiányok kimutatása és eszkalációja
  • A projektben megjelenő szakmai domain terület és fejlesztett rendszer magas szintű üzleti ismerete és átlátása
  • Státuszegyeztetések szervezése, lebonyolítása, szakmai vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel, stakeholderekkel
  • Szervezők, fejlesztők és tesztelők operatív vezetése, együttműködésben a Line menedzserekkel, szakértőkkel
  • A munkafolyamatok kialakítása, fejlesztése és standardizálása
  • Feladatok hatékony kiosztása, az önképzés lehetőségének biztosítsa a kollégák számára
  • Csapatösszetétel alakítása, a motiváció és a csapatkohézió erősítése, mentorálás, új kollégák onboarding folyamatainak a támogatása

Elvárások

  • PM és/vagy Business Analyst tapasztalat
  • Minimum 1 év koordinátori, vagy vezetői tapasztalat
  • IT felsőfokú végzettség vagy szakirányú tapasztalat
  • Támogató, csapatformáló szemlélet, demokratikus vezetői stílus, csapatdinamikai ismeretek, agilis ismeretek
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Nyitottság a személyes önképzésre, a folyamatos fejlődésre

Előnyök

  • Fejlesztői vagy architekti múlt
  • Microservice vagy SOA tapasztalatok
  • Monolitikus rendszerrel tapasztalat
  • Komplex, többrétegű architektúra tervezésében részvétel
  • 10+ fős fejlesztői vagy szervezői csoport vezetésében, illetve agilis csapatok kialakításában, vezetésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlanak

  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztésében való részvétel korszerű technológiák alkalmazásával
  • Rendszeres lehetőség külső és belső szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételre
  • Rugalmas, családbarát munkarend, hibrid munkavégzés lehetősége
  • Korszerű munkaeszközök, modern, jól felszerelt iroda
  • Versenyképes bérezés és juttatások
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy