Szoftvertesztelő

Megjelenés dátuma: 2022. április 12.

Azonosító: 10521 Helyszín: Budapest Munkakör: Automatizált tesztelő

Budapesti székhelyű megbízónk informatikai megoldásokat és szolgáltatásokat nyújt egyre növekvő ügyfélkörének, elsősorban pénzintézeteknek világszerte.

Amiben számítunk Rád

  • Automatizált tesztelés bevezetésében való aktív közreműködés
  • A cég különböző, saját fejlesztésű termékeinek a tesztelése (manuális teszt)
  • Külföldi banki projektek szervezői tesztjének elvégzése
  • Részvétel új banki termékek kifejlesztésében
  • Teszttervek készítése
  • Tesztjegyzőkönyvek készítése
  • Hibajegyek rögzítése, ill. aktív kommunikáció a fejlesztői csapattal
  • A cég külföldi ügyfeleivel történő levelezés angol nyelven
  • Esetenként külföldi munkavégzés – maximum 2 hét / projekt

Szükséges ismeretek, kompetenciák

  • Informatikai vagy műszaki területen szerzett közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat (IT termékek tesztelésében való aktív részvétel)
  • Jártasság automatizált tesztelésben
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Informatikai beállítottság, technikai szemléletmód
  • Cypress vagy más Javascript alapú tesztautomatizációs eszköz ismerete
  • Windows és Linux felhasználói szintű ismerete
  • SQL alapismeretek – MS SQL adatbázis lekérdezések

Előny

  • Banki- vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jelenleg full HO, pandémia után heti 4 nap HO.
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, angol nyelvi képzés, fitness-wellness intézmény ingyenes használata, kedvezményes szállodai/hotel szolgáltatás)
  • Céges rendezvények
  • Jó hangulatú tesztelői csapat
  • Asszertív – kooperatív közvetlen vezető
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Sokrétű ügyfélkör, külföldi projektek
[rdp-linkedin-login]