Fejlesztési vezető (Szeged) Állás

Megjelenés dátuma: 2024. március 26.

Azonosító: 12294 Helyszín: Szeged Munkakör: Fejlesztési vezető

Partnerünk 35 éve meghatározó szerepet tölt be az ügyviteli szoftverek piacán saját fejlesztésű rendszerével. Magyar tulajdonú, dinamikus, lendületes és innovatív cég, mely három városban is jelen van Budapesten, Szegeden és Székesfehérváron. Közel 1000 vállalat, közigazgatási, költségvetési intézmény, Önkormányzat használja szerteágazó feladataira az általuk fejlesztett rendszereket.

Szegedi csapatuk élére keresünk Szoftverfejlesztési vezető pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • A cég termékfejlesztéseinek irányítása a a fejlesztési vezérigazgató-helyettessel és a vezetési csoportvezetőkkel együttműködve
  • Fejlesztési csoportvezetők irányítása
  • Forrás ügyviteli rendszer és egyéb termékek fejlesztésének irányítása
  • Fejlesztési folyamatok és módszertanok folyamatos újragondolása és optimalizálása
  • Fejlesztési tervek kialakítása és teljesítése
  • Fejlesztési hatékonyság és szoftverfejlesztés növelése

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
  • Több éves ügyviteli szoftverfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • Átfogó projekt módszertani ismeretek (agilis módszerek)
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Rendszerszemlélet, stratégiai látásmód
  • Határozott személyiség
  • Proaktivitás, kezdeményező készség
  • Erős kommunikációs és prezentációs képesség
  • Gépjárművezetői jogosítvány
  • Heti 5 nap irodai munkavégzés a szegedi irodában

Előnyök

  • Szoftverfejlesztési gyakorlat
  • Microsoft technológia ismerete
  • Termékfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Forrás ügyviteli rendszer ismerete
  • Gazdasági, számviteli ismeretek
  • Nemzetközi tapasztalat

Amit ajánlanak

  • Szakmai fejlődés, képzéstámogatás, szakmai konferenciákon való részvétel biztosítása
  • Folyamatos szakmai kihívások, változatos ügyfélportfólió és feladatok
  • Dinamikus, kimagasló szakmai színvonalat képviselő csapat
  • Stabil vállalati háttér, versenyképes jövedelem
  • Jó hangulatú csapat