Számítógéphálózat- és rendszertechnikus

Megjelenés dátuma: 2022. június 21.

Azonosító: 10689 Helyszín: Szentendre Munkakör: Rendszer adminisztrátor

Multinacionális, német hátterű vállalathoz keresünk IT support munkatársat.

Főbb feladatok

  • Szoftverfelügyelet,
  • Informatikai eszközök karbantartása,
  • Kollégák napi munkájának Level 1 szintű támogatása, telefonos támogatásnyújtás,
  • Telefonon, e-mailben, illetve Ticketing rendszerben érkező felhasználói bejelentések kezelése, kérések teljesítése, napi szintű informatikai problémák megoldása
  • Asztali számítógépek, notebookok telepítése, üzemeltetése, karbantartása
  • Szoftverek, alkalmazások telepítése, frissítése, karbantartása
  • Felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése, felhasználók napi támogatása (ActiveDirectory, Office 365 / Microsoft 365)
  • Windows és irodai alkalmazások telepítése, beállítása, alapvető támogatási feladatok ellátása,
  • Partner cégekkel való kapcsolattartás, hibabejelentés és a bejelentések nyomon követése
  • Mobil eszközök használóinak támogatása
  • Felmerülő IT hibák elemzése, megoldása, illetve továbbítása
  • Problémabejelentések és igénylések dokumentálása
  • Kapcsolattartás a specializálódott IT csapatokkal
  • Egyéni IT eszköz beállítások, munkavégzéssel kapcsolatos IT optimalizáció
  • Adathalász kampányok felügyelete
  • WI-Fi és VPN beállítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Alapos és széleskörű számítógépes ismeretek
  • Windows kliens (hardver és szoftver) üzemeltetési tapasztalat
  • Microsoft Windows 10, Active Directory és Office 365 / Microsoft 365 felügyeleti központ ismerete
  • Alapszintű hálózati ismeretek (switch, router, WiFi AP, hálózati nyomtató, TCP/IP)
  • Kiváló kommunikációs képességek (szóban és írásban egyaránt)
  • B Kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Segítőkész, ügyfélorientált hozzáállás
  • IT infrastruktúrák ismerete
  • Önálló munkavégzésre való hajlandóság, jó problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet,
  • Nyitottság a szakmai tovább fejlődésre,
  • Együttműködési készség,
  • Pontosság és precizitás
[rdp-linkedin-login]