System Network Engineer

Megjelenés dátuma: 2021. december 09.

Azonosító: 10480 Helyszín: Remote Munkakör: Rendszer adminisztrátor

Nemzetközi, folyamatosan növekvő szolgáltató partnerünk számára keresünk hálózati rendszerüzemeltető munkatársat.

Feladatok:

  • Szakmai felelősségvállalás az IT infrastruktúra területén a helyszínen és az adatközpontban
  • Microsoft Active Directory / Azure Active Directory / Microsoft 365 adminisztráció
  • Különböző rendszerek telepítése, adminisztrációja és ellenőrzése
  • Hibaelemzés és hibaelhárítás a 2. szintű technikai támogatásban
  • Hardver- és szoftverkörnyezet telepítése, konfigurálása és felügyelete
  • Tűzfal- és VPN-kapcsolatok támogatása a helyszínen és az adatközpontban
  • Adatvédelemi és az adatbiztonsági standardok megvalósítása
  • Rendszerdokumentáció készítése

Elvárások:

  • Magabiztos, Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Befejezett IT képesítés (pl. informatikai rendszertechnikus, hálózati rendszergazda, stb.)
  • IT infrastruktúra támogatási területem szerzett ismeretek
  • Windows 2016-os és újabb szerver operációs rendszerek alapos ismerete
  • Alapos hálózati ismeretek

Amit kínálunk:

  • Távmunka lehetősége
  • Intenzív és strukturált betanulási időszak
  • Hosszú távú, stabil lehetőség egy európai piacvezető cégnél
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség (pl. az IT-részleg vezetésének átvételére)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, alkalmazotti jogviszonnyal
[rdp-linkedin-login]