Solution Designer Állás

Megjelenés dátuma: 2024. július 17.

Kövess minket!

Azonosító: 12678 Helyszín: Budapest Feladat: Üzleti elemzés (BA)

Cloud-native megoldások terén piacvezető partnerünk csapatába keresünk Solution Designer munkatársat, aki munkája során nagyvállalati egyedi rendszerek felmérésével, tervezésével, megvalósításának támogatásával foglalkozik.

Feladatok, amikre számíthatsz

  • Üzleti igények alapján fejlesztési feladatok felmérése és specifikálása
  • Követelményspecifikációk írása
  • Funkcionális és technikai elemzés, tervezés
  • Specifikáció igények folyamatos nyomon követése
  • Alkalmazás integráció feltérképezése, megértése
  • Webszolgáltatások specifikálása, tervezése
  • Közreműködés teszttervezésben és tesztelésben
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti területekkel, szakértőkkel és fejlesztőkkel
  • Integrált IT rendszerek tesztelése, tesztelés támogatása
  • Hibamenedzsment
  • Alkalmazásüzemeltetés támogatása

Szakmai elvárásaink

  • Egyetemi / Főiskolai végzettség műszaki, vagy IT területen
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat üzleti elemzőként és rendszertervezőként
  • Agilis, Waterfall módszertanok ismerete
  • Diagram és folyamatábra készítő program használatában szerzett gyakorlat
  • UML alapszintű ismeret (folyamatábrák, szekvencia diagram)
  • Preferált az SQL / BigData / NoSQL nyelvek ismerete, elsősorban adatbázis lekérdezéshez, adatbázisok feltérképezéséhez
  • SOAP és REST webservice ismerete, specifikáláshoz, teszteléshez
  • SoapUI/ Postman ismerete az interfészek feltérképezéséhez, teszteléséhez
  • JIRA, Confluence tapasztalat
  • Analitikus- és rendszerszemlélet
  • Soft skill proaktivitás, jó problémamegoldási és kommunikációs készség, megoldás-orientált szemlélet, önálló precíz munkavégzés

Örülünk ezeknek az előnyöknek

  • Nagyvállalati/ banki munkatapasztalat, banki üzleti fogalmak ismerete
  • Programozási, programkód olvasási tapasztalat
  • Alkalmazás log értelmezése
  • Tesztelési, teszttervezési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvismeret
  • Funkcionális és technikai tervezési tapasztalat
  • Cloud- Native technológiák ismerete

Amiért jó nálunk dolgozni

  • Szakmai és személyes fejlődés támogatása
  • Magas szintű szakmai közeg
  • Home Office lehetőség és rugalmas munkaidő
  • Sokszínű csapatépítési programlehetőségek

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Ezt mondják azok az IT szakemberek, akik már dolgoztak velünk

Kalácska Róbert

"Elképesztően könnyed volt Szárics Diánával a közös munka. A felvételi folyamat közben folyamatosan tájékoztatott a történésekről, és sokat köszönöhetek a tapasztalatából fakadó tanácsainak is, így az interjúkon kívül más miatt nem kellett izgulnom. Emellett örülök, hogy egy ilyen kedves embert ismerhettem meg a recruiter mögött."

Frontend fejlesztő

Lányi Sebestyén

"Bátran ajánlom a Bluebird csapatát mindazoknak, akik IT területen keresnek állást. Ami különösen tetszett, hogy nagyon lelkiismeretesen bemutatják az ajánlott/megpályázott pozíciót, az interjúk között is tartottuk a kapcsolatot, sőt a sikeres elhelyezkedésem után is érdeklődtek, hogyan érzem magam az új helyemen. Profi csapat!"

Alkalmazás üzemeltető

Success message!
Warning message!
Error message!