Software Development Team Lead (.NET, Cloud) (70% tech + 30% management tasks)

Megjelenés dátuma: 2023. június 01.

Azonosító: 11864 Helyszín: Budapest Munkakör: Fejlesztési vezető

Stabil, dinamikusan fejlődő, több mint 30 éve piacon lévő nemzetközi partnerünk csapatába keresünk Software Development Team Lead-et (.NET/Cloud) Budapestre, heti 2 nap Home-office lehetőséggel, 15 fő vezetésére. Az irodába való bejárásod céges autó + tankolókártya segíti, valamint 20%-os éves bónusz is vár.
(Jelentkezésedet akkor is szívesen fogadjuk, ha nem rendelkezel vezetői tapasztalattal, ugyanis partnerünk csapatába Seior .NET fejlesztőt is keresünk ugyanabba a csapatba.)

70%-ban technikai jellegű, és 30%-ban pedig people management-hez kapcsolódó feladataid lennének.

Ügyfelünk elkötelezetten képviseli az informatikai, bank- és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait, a forgalmazástól kezdve a tervezésen, a kivitelezésen és a rendszerintegráción keresztül egészen az üzemeltetésig és a karbantartásig.

Projekt Partnerünk ügyfelének régi webes ügyviteli rendszerének újratervezése és implementálása, melyben a profi és az amatőr sportolók egyaránt megtalálhatók, a versenyek, rendezvények, helyszínek és egyesületek is. A projekt élesben idén indult, és 3+ évig fog tartani. Céljuk, egy olyan termék fejlesztése, melyet később más ügyfeleknek is el tudnak adni és testre szabni.

Csapat 2 Scrum csapatot kellene vezetned, melyeket különböző seniorítású, tesztelők, fejlesztők (.NET, Angular), PO-ek és BA-ok alkotnak (15 fős a két csapat összesen). Mindkét csapat ezen a projekten dolgozna.

Elvárás

  • 1-2 év vezetői tapasztalat (Min. 5+ fős csapat)
  • 5+ év fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • .NET Core/.NET 6-ban való jártasság
  • Cloud tapasztalat (Azuret használnak)
  • Üzleti/Webes szoftver fejlesztési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • Budget tervezésben szerzett tapasztalat

Feladatok

  • A meglévő működő rendszer és az ügyféligények felmérése alapján rendszertervek készítése. A tervek prezentálása és egyeztetése ügyféllel, részvétel a tárgyalásokon szakmai konzulens szerepkörben.
  • Az elfogadott előzetes tervek alapján a végleges szoftverarchitektúra megtervezése.
  • Technológiaválasztás, új technológiai megoldások felkutatása és integrálása.
  • Részvétel az implementációban, a fejlesztői csapat szakmai irányítása agilis módszertan szerint.
  • Tudásmegosztás és mentorálás, részvétel új kollégák kiválasztásában, rendszeres 1 to 1 beszélgetések a csapat tagjaival.
  • Együttműködés a projektben résztvevő más csapatokkal (Projekt Management, DevOps).

Amit ajánlunk

  • Éves bónusz (éves fizetés 20%-a)
  • Céges autó + tankolókártya + teljes karbantartás
  • Egészségbiztosítás
  • Hibrid munkavégzés (2 nap HO)
  • Szakmai vizsgák támogatása, képzések
  • Stabil hátterű, nemzetközileg elismert vállalat
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Összetartó és támogató csapat, közös szabadidős programok pl. grillklub, bringaklub, túraklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.