SharePoint üzemeltető

Megjelenés dátuma: 2023. március 23.

Azonosító: 11701 Helyszín: Remote Feladat: Alkalmazás üzemeltetés

SharePoint üzemeltetőt keresünk egy banki szférában dolgozó partnerünknek, ahol a fő feladat support ticketek megoldása és új alkalmazások készítése SharePoint, Nintex és JavaScript alapokon.

Feladatok

  • PowerShell scriptek készítése SharePoint üzemeltetéshez
  • Új alkalmazások készítése SharePoint, Nintex és javascript (jQuery) alapokon
  • Rendszerek időszakos upgrade-je
  • SharePoint kapcsán support ticketek megoldása
  • Egyedi fejlesztésű intranet kapcsán ticketek megoldása (PHP alkalmazás)
  • Mikro portálok kapcsán ticketek megoldása/routingja a szállító és a felhasználó között
  • Új alkalmazások készítése SharePoint, Nintex és javascript (jQuery) alapokon (minimális asp.net webalkalmazás karbantartás/fejlesztés)
  • Unicredit központi rendszereiben az Intranet (HDP) és SharePoint (HDR) alkalmazások adminisztrációja
  • Részvétel a jelenlegi SharePoint 2013-as rendszer upgrade-jében Subscription Edition-re
  • SharePoint alapú egyedi alkalmazások üzemeltetése melyekhez kapcsolódóan SSRS (SQL Server Reporting Services) riportok készítése és üzemeltetése, SSIS (SQL Server Integration Services) troubleshooting (ritkán, szállító van hozzá)

Irodai bejárás

  • Az első két hétben be kell járni a budapesti irodába megismerkedni a kollégákkal, utána full remote.