Sharepoint Adminisztrátor/Üzemeltető Állás

Megjelenés dátuma: 2024. július 03.

Azonosító: 12381 Helyszín: Budapest Munkakör: Alkalmazás üzemeltető

Stabil, dinamikusan fejlődő, több évtizede a piacon lévő nemzetközi partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt, Sharepoint Adminisztrátor/Üzemeltető munkatársat, aki szakmai tapasztalatával erősíti és segíti partnerünk tevékenységét banki területen.

Ügyfelünk elkötelezetten képviseli az informatikai, bank- és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait, a forgalmazástól kezdve a tervezésen, a kivitelezésen és a rendszerintegráción keresztül egészen az üzemeltetésig és a karbantartásig.

Budapesten található az iroda és heti 2 nap home-office lehetőség volna, ügyeletet nem kell vállalni a munka során.

Project amin dolgoznál, meglévő rendszer üzemeltetése, karbantartása lenne, valamint L2/L3 szintű támogatás. A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen sharepoint tapasztalat, akár magas szintű üzemeltetésben és/vagy consulting vonalon.

A kiválasztási folyamat 2 körből tevődik össze (első körben szakmai beszélgetés, majd az ügyvezetővel való kötetlen beszélgetés)

Elvárások:

  • 2-5+ év SharePoint tapasztalat
  • Haladó szintű üzemeltetői jártasság a SharePoint szerver alkalmazás területén.
  • Üzemeltetési határterületek alapszintű ismerete hálózat, mentés, tárolók, tűzfalak.
  • Operációs rendszerek ismerete Microsoft Windows Server, monitoring rendszerek, loggyűjtők, címtárak, SQL adatbáziskezelők.
  • Alapszintű script tudás powershell (Powershell helyett megfelelő más script tudás is pl. Python, Batch, AutoIt, AWS CLI, JavaScrip)
  • Rendszer szintű szemlélet, optimális működésre törekvés, proaktív hozzáállás.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (magyar csapat)

Előnyt jelent:

  • SharePoint vizsgák megléte
  • Infopath alapismeretek
  • SharePoint workflow 2013 alapismeretek
  • PowerApp, PowerAutomate alapismeretek (Powershell helyett megfelelő más script tudás is pl. Python, Batch, AutoIt, AWS CLI, JavaScrip)
  • CSOM és SSOM ismeret
  • TFS üzemeltetési gyakorlat.
  • SQL szerver üzemeltetési gyakorlat
  • PowerBI, PowerPivot alapszintű ismerete.
  • DNS (BIND) ismerete.

Feladatok:

  • SharePoint onPremiss rendszer üzemeltetés.
  • SharePoint OnLine üzemeltetés.
  • SharePoint Workflow üzemeltetés.
  • Azure Devops üzemeltetés. (Bármilyen Cloud tapasztalat megfelelő)
  • Office Online üzemeltetés.
  • IIS üzemeltetés.
  • Hibakeresési feladatok ellátása.
  • L2/L3 szintű támogatás kliensek esetében.
  • Szoros együttműködés a terület egyéb specialistáival.
  • Műszaki és rendszerdokumentációk elkészítése.
  • A megfelelő megoldási javaslatok szállítása és kidolgozása.
  • Műszaki tervek véleményezéses, specifikációk és szakmai értékelések összeállítása.
  • Részvétel project feladatokban, önálló és csapatszintű munkavégzésben, együttműködés tervező szintekkel.
  • Angol nyelvű dokumentációk megértése

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • egészségbiztosítás
  • céges mobiltelefon és notebook
  • alkalmazotti munkaviszony
  • Szakmai fejlődést biztosító feladatok, magas színvonalú projektek, modern munkaeszközök, lehetőség szakmai képzéseken való részvételre
  • Professzionális, támogató csapat, közös szabadidős programok pl. grillklub, túraklub, bringaklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.