Senior Tech Lead Szoftvermérnök (AWS tapasztalattal) Állás

Megjelenés dátuma: 2024. május 10.

Kövess minket!

Azonosító: 12585 Helyszín: Budapest Munkakör: Fejlesztési vezető

Magyarország egyik piacvezető fintech vállalati partnerünk saját csapatába keresek Senior Tech Lead Szoftvermérnök (Java, AWS) pozícióba új kollégát. (munkavállalói jogviszony)

Feladatok:

  • Banki folyamatok digitalizációja, ehhez architekturális, adat és folyamat-tervek készítése, szoftverfejlesztés, API-k definiálása és fejlesztése, Java alapú és cloud-natív microservice-ek aktív fejlesztése, release-e, monitorizálása és üzemeltetése.
  • From-scratch backoffice projektek fejlesztéseinek, illetve 3rd party integrációk vezetése, igényfelmérés, IT tervezés, full-stack és microservice típusú fejlesztés (adatbázis, frontend, backend, monitoring, tesztelés), üzemeltetés és belső support.
  • Meglévő rendszerek, architektúrák cloud-natív migrációjában történő tervezési, fejlesztési támogatás, devops + sysops tevékenységekben történő részvétel.
  • 2-3 fős fejlesztői csapat vezetése, technológiai mentorálása, agile fejlesztési folyamatok irányítása, code-review-kban történő aktív részvétel.

Elvárások

  • Minimum AWS Certified Developer minősítéssel rendelkezel és,
  • Magabiztos vagy Java Spring Boot, MySQL, MongoDB környezetben
  • 6 – 8 éves szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel

Előnyök

  • Előnyt jelent a full-stack mentalitás, banki, biztosítói környezetben szerzett tapasztalat, illetve DevOps, vagy frontend (React/Typescript) kompetencia.

Amit kínálnak

  • Flex munkaidő, hibrid keretek között (3 nap iroda, 2 nap home office).
  • Modern, microkitchen-ekkel felszerelt, kutyabarát iroda
  • Szakirányú tanulási és képzési támogatás, workshop képzések
  • Piaci alapfizetés + év végi teljesítményalapú bónusz
  • Prémium egészségbiztosítás

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Ezt mondják azok az IT szakemberek, akik már dolgoztak velünk

Kalácska Róbert

"Elképesztően könnyed volt Szárics Diánával a közös munka. A felvételi folyamat közben folyamatosan tájékoztatott a történésekről, és sokat köszönöhetek a tapasztalatából fakadó tanácsainak is, így az interjúkon kívül más miatt nem kellett izgulnom. Emellett örülök, hogy egy ilyen kedves embert ismerhettem meg a recruiter mögött."

Frontend fejlesztő

Lányi Sebestyén

"Bátran ajánlom a Bluebird csapatát mindazoknak, akik IT területen keresnek állást. Ami különösen tetszett, hogy nagyon lelkiismeretesen bemutatják az ajánlott/megpályázott pozíciót, az interjúk között is tartottuk a kapcsolatot, sőt a sikeres elhelyezkedésem után is érdeklődtek, hogyan érzem magam az új helyemen. Profi csapat!"

Alkalmazás üzemeltető

Success message!
Warning message!
Error message!