Azonosító: 12260 Helyszín: Budapest Munkakör: IT menedzser, IT vezető To support our international partner, we are looking for a Senior Security Architect in our partners team of experts. The team, together with its regional counterparts is responsible for the security infrastructure both on-premise and in the cloud, while supporting the work of other security related activities.
As a Security Architect, you will work closely with other security, infrastructure and engineers in a multinational, but friendly environment.
- – Plan security systems by evaluating network and security technologies developing requirements for local area networks (LANs), wide area networks (WANs, SDWANs), virtual private networks (VPNs), routers, firewalls, and related security and network devices designs public key infrastructures (PKIs), including use of certification authorities (CAs) and digital signatures as well as hardware and software adhering to industry standards,
- – Define IT security systems architecture to support Group Security strategy,
- – Responsible for management
- – Designing implementation solutions to deliver expected business outcomes,
- – Determine security requirements by evaluating business strategies and requirements researching information security standards conducting system security and vulnerability analyses and risk assessments studying architecture/platform identifying integration issues preparing cost estimates,
- – Develop proposals for actioning identified security risks and oversees risk treatment by consulting other departments across the company.
- – Analysis and continuous improvement of the implemented information management processes in accordance with the information security standards in effect,
- – Supporting and participation in IT and information security audits, correction of the identified deficiencies and its integration to the development processes,
- – Representation of a risk-conscious and strategic approach to information security issues, proactive and preventive attitude regarding security risks handling
- – Provide operational guidan
- – Professional Security Qualification (e.g. CISSP, CEH, CHFI, SANS GIAC),
- – 7+ years of experience in information security domain,
- – Fluent English (verbal and written),
- – Knowledge of information security standards, control frameworks and practices (ISO27001, Common Criteria, Red Book – NCSC-TG-005, OSA, NIST SP-800, CIS)
- – Knowledge of and experience with implementation of security technologies (SIEM, DLP, IDM, WAF, PKI, MDM, PAM, AD/ADFS, IDS/IPS, Endpoint protection, Encryption)
- – Knowledge and experience with implementation of security solutions in cloud computing environments (AWS, Azure),
- – Strong understanding of modern application stack, containerization, Kubernetes, DevOps, and CI/CD
- – High level of technical expertise, combined with good business understanding,
- – Experience in multiple domains of information security (Strategy, GRC, Policies, Data Classification, Rights Management, Log management, Incident management, Vulnerability assessment, etc.),
- – Experience in the design of security architectures,
- – Continuous learning possibilities
- – Positive workplace and culture where you would receive all the support you need from your peers and management to achieve your personal and team goals
- – Flexible working hours with Home Office possibility
- – Competitive benefit package – bonus 20% of the annual gross salary, health insurance, Medicover healthcare services, company car, laptop, smartphone , advanced mobile services with unlimited Internet and the Cafeteria amount is 700.000 HUF in gross / year
- – Company buses from Budapest
Jelentkezés CV feltöltéssel
Ezt mondják azok az IT szakemberek, akik már dolgoztak velünk
Elképesztően könnyed volt Szárics Diánával a közös munka. A felvételi folyamat közben folyamatosan tájékoztatott a történésekről, és sokat köszönöhetek a tapasztalatából fakadó tanácsainak is, így az interjúkon kívül más miatt nem kellett izgulnom. Emellett örülök, hogy egy ilyen kedves embert ismerhettem meg a recruiter mögött.
Bátran ajánlom a Bluebird csapatát mindazoknak, akik IT területen keresnek állást. Ami különösen tetszett, hogy nagyon lelkiismeretesen bemutatják az ajánlott/megpályázott pozíciót, az interjúk között is tartottuk a kapcsolatot, sőt a sikeres elhelyezkedésem után is érdeklődtek, hogyan érzem magam az új helyemen. Profi csapat!
Nagyon tetszett a megkeresés, mert részletes információk voltak benne a pozícióval kapcsolatban. Külön kiemelném, hogy a bérsáv megadása egy hatalmas pozitívum volt számomra. Az első körökben Kamillával egyeztettem, ami gördülékenyen ment, a kiválasztási folyamatban tartotta velem a kapcsolatot, ami segített pozitívan megélni a változást, sőt még utána is érdeklődött, hogy érzem magam a pozícióban. Számomra minden téren kiemelkedő volt a bánásmód, és a jövőben is szívesen működnek együtt a céggel.
A Bluebird Recruiter cég teljes mértékben kivételes szolgáltatást nyújt. A professzionális és barátságos légkör, amelyben dolgoznak, azonnal kiemelkedővé teszi őket. A személyes megközelítés, amellyel ügyfeleiket és pályázóikat kezelik, igazán különleges. Minden lépésben ott voltak, folyamatos follow-up hívások és emailek segítségével gondoskodtak róla, hogy minden újdonságról és fejleményről részletes tájékoztatást kapjak.
Bátram merem őket ajánlani, hozzáértő fiatalos csapat. Nagyon rugalmasak és segítőkészek mindenben, szívesen ajánlanak és akár keresnek személyreszabottan is álláslehetőségeket. Az elöző munkahelyemen sokszor csak 17:00-18:00 óra után tudtam egyeztetni a velem foglalkozó recruiter-el, de mindig rendelkezésre állt ettől függetlenül. Azóta is boldogan dolgozom az új munkahelyemen, megbecsülnek mind szakmailag mind fizetés szempontjából. Azóta többször is megkeresett, hogy mennyire érzem jól magam stb.. Érezhető rajtuk, hogy szeretik is ezt csinálni, nem pedig csak azért vannak a cégnél, hogy legyen valami "meló.." Úgyhogy mégegyszer köszönöm a segítséget és támogatást, úgy érzem illene venni egy üveg pezsgőt Violának!:)
Kiváló pozícióra ajánlottak, a váltást azóta sem bántam meg. Maga a közvetítés flottul, gyorsan ment.
AIX rendszeradminisztrátor
Dubai Dóra pontos és hatékony, szinte gondoskodó közbenjárásával helyezkedtem el sysadminként. Az első telefonos egyeztetéstől a próbaidő végéig folyamatosan figyelemmel kísérte az elhelyezkedéssel kapcsolatos eseményeket és biztosított róla, hogy bármilyen, a munkát érintő kérdésben bizalommal fordulhatok hozzá. Bátran merem ajánlani a Bluebird-öt és kedves konzulensemet, Dórát azoknak, akik épp a volt munkahely és a jövőbeni munkahely között őrlődnek.
Több hónap LinkedInes munkakeresés után leltem rá a Bluebirdre, Dóra nagyon kedves, és lelkiismeretesen végzi a munkáját, rajta keresztül sikeresen szerződtem a kiszemelt céghez, csak ajánlani tudom!
A cég jól végzi a dolgát. A HR-es nagyon kommunikatív volt és barátságos. Sok megkeresést kaptam már, de ők találtak nekem egy olyan mukahelyet, ami valóban az igényeimnek megfelelő. Magamtól valószínűleg nem jelentkeztem volna ide, így köszönet a cégnek és legfőképp Szárics Diának a megkeresésért.
SAP and Identity and Access Manager
Kedves Bluebird csapat. Megmondom őszintén nem kerestem új munkahelyet mikor a Bluebirdtől, Szautner Polett megkeresett egy ajánlattal. Nagyon kedves es informativ beszélgetes után meg tudott győzni hogy egy interjún részt vegyek azóta a már új munkáltatómmal. Levélben is és telefonos beszélgetés közben is Polett nagyon rátermett es felkeszült volt. Új munkakörömmel elégedett vagyok, örülök hogy megtalált :) Andrea
A Bluebirdös recruiterek kedvesek, segítőkészek és rugalmasak. Könnyű velük kommunikálni és odafigyelnek az álláskeresők igényeire. Külön kiemelném Turcsányi Vivient, Bécsi Adélt és Boros Esztert akikkel az utóbbi napokban kapcsolatban voltam. Bár ezúttal nem rajtuk keresztül találtam állást, nem kérdés hogy keresném őket a jövőben ha új állás után néznék.
Nagyon proaktívak és segítőkészek. Figyelembe veszik és fontosnak tartják az igényeimet, ami számomra nagyon szimpatikus. Emellett még jófejek is :)
Technical Support Specialist / Database Manager
Szárics Diána keresett meg telefonon 2022 februárban. Végtelenül kedves, őszinte és precíz volt már az első hívásban, hamar egyeztettünk interjú időpontot, a kiválasztás folyamatáról részletesen beszámolt,illetve minden LinkedIn üzenetemre szinte azonnal válaszolt. Végtelenül hálás vagyok Neki, mivel úgy érzem megtaláltam azt a céget ahol hosszútávon el lehet helyezkedni, és ezt Diánának köszönhetem :)
A Bluebird egy olyan lehetőség az emberek számára, ahol ténylegesen azt kapják meg amire ők elhivatottak. Mindenki számára javaslom, aki olyan munkahelyet keres, ahol amellett, hogy szakmailag is eléri, amit elképzelt, jól érezheti magát és otthonra lelhet. A Bluebird maximális támogatást nyújtott számomra, hogy én is megtaláljam a hozzám leginkább illő munkahelyet. Külön kiemelem, hogy a Bluebird munkatársai fejvadász módjára keresnek embert, hanem elsősorban a munkára jelentkezőt próbálják megismerni és a hozzá megfelelő munkákat felajánlani. Nagyon hálás vagyok a BlueBird-nek és a velem foglalkozó munkatársuknak!
Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, továbbá nyomon követték a teljes eljárás menetét.
IT Fejlesztési főosztályvezető
Ezúton szeretném ajánlani a Bluebird szolgáltatásait, segítő hozzáállásukkal profi, hatékony munkavégzésükkel, az ügyfelek gyors és pontos kiszolgálásával azt hiszem, mind munkáltatói, mind pedig munkavállalói oldal elégedett lehet.