Senior Java fejlesztő

Megjelenés dátuma: 2022. február 17.

Azonosító: 10017 Helyszín: Budapest Munkakör: Java fejlesztő

Java alapú, nagyvállalati környezetben üzemeltetett alkalmazások, illetve szolgáltatások kivitelezése, telepítése, üzemeltetés gyártói támogatása, a vezetése alá tartozó csoport irányítása.

Feladatok

  • üzleti problémák, követelmények felmérésében való részvétel
  • fejlesztési projektek megvalósítása és a projektben résztvevő fejlesztők munkájának napi szintű koordinálása, feladatok követése és riportolása
  • software megoldások tervezésében való aktív részvétel
  • megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel
  • tesztelés és élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása
  • harmadik vonali gyártói támogatási feladatok ellátása
  • fejlesztési módszertanok, eljárások és alkalmazott technológiák naprakész ismerete és követése
  • junior kollégák tanítása, mentorálása
  • code review lefolytatása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági / műszaki végzettség
  • 5+ év full-stack Java fejlesztői tapasztalat
  • Hibernate, Spring, Angular, SQL, XML (XSD, WSDL), JSON, SOA technológiák ismerete
  • Team lead tapasztalat, fiatalabb kollegák mentorálása
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Mérnöki szemlélet, tudás
  • Software tervezési methodológiák ismerete
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Struktúrált gondolkodás
  • Precizitás, határidők betartása
  • Csapatmunka

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás szakmai nyelv ismerete
  • Üzleti kommunikáció
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
  • Fejlődés a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
  • Karrierépítés kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
  • Rugalmas munkarend és home office lehetőség
  • Cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő
  • Állatbarát munkahely
[rdp-linkedin-login]