Senior Frontend Developer (Angular)

Megjelenés dátuma: 2021. június 18.

Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb fejlesztő

Amerikai piacon, egészségügyi területen szoftverfejlesztéssel foglalkozó megbízónk 6 fős csapatába keresünk fejlesztő kollégát, Angular és TypeScript jártassággal. A startup hangulatú, de stabil és dinamikusan növekvő vállalat, innovatív és támogató környezetet, valamint képzések útján a szakmai fejlődést is biztosítja.

Feladatok

  • UI/UX tervezés
  • Angular komponensek és service-ek implementálása
  • Adatvizualizáció
  • Integrációs tesztek elvégzése
  • Kapcsolattartás az amerikai kollégákkal

Elvárások

  • Legalább 3 év fejlesztői tapasztalat – Angular, TypeScript
  • SCSS, Git, Bootstrap ismerete
  • Linux környezetben szerzett tapasztalat
  • Aktív, magabiztos kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kreatív, nyitott, csapatjátékos, proaktív személyiség, aki képes az önnálló munkavégzésre

Amit biztosít a cég

  • Teljes távmunka a covid alatt
  • Home office domináns munkavégzés a vírushelyzet után is
  • Szakmai képzések támogatása
  • Innovatív, kreatív ötleteket támogató környezet
  • Startup jellegű, családias légkör
  • Jelentőségteljes projekt (egészségügyben használt, betegeket és orvosokat segítő termék)
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)