Senior DevOps Engineer

Megjelenés dátuma: 2021. augusztus 26.

Azonosító: 10143 Helyszín: Budapest Munkakör: DevOps Engineer

Hazai és nemzetközi piacon is jelenlévő partnerünk számára keresünk Senior DevOps Engineer kollégát Budapesre vagy Miskolcra. Itt garantáltan megtalálod a helyed, ha szeretsz motivált, összetartó és inspiráló csapatban dolgozni. Eddigi szakmai tapasztalataid és tudásod itt biztosan kamatoztathatod, mert itt mindenki véleménye fontos!

Feladatok:

  • Automatizálási folyamatok megvalósítása, fejlesztése
  • CI/CD fejlesztése
  • Release pipeline kialakítása
  • Verziókezelő rendszerhez kapcsolódó feladatok elvégzése (mercurial, git)
  • Szerverek üzelmetetési folyamatainak automatizálása
  • Rendszer általános állapotának nyomon követése, fejlesztése
  • Rendszer alkalmazások frissítése, üzemeltetése ( postgresql, php, redis stb.)
  • Fejlesztői csapatokkal való együttműködés

Elvárások:

  • CI/CD folyamatok kialakításában, karbantartásában szerzett tapasztalat ( TeasmCity, GitLab,Jenkins stb.)
  • 3+ év tapasztalat Cloud-Native konténerizációs technológiákkal (Docker, Kubernetes, stb. ) és Linux üzemeltetés terén
  • Tapasztalat IaC eszközök használatában (Ansible, SaltStack stb.)
  • Rendszer integrációs ismeretek ( Mercurial, TeamCity, Upsource, JIRA)
  • Server monitoring eszközök ismerete (nagios xi, Prometheus, Grafana, zabbix stb.)
  • Tapasztalat infrastruktúra tervezésebn és mérésben
  • Hálózati ismeretek
  • Angol nyelv szakmai ismerete

Amit ajánlunk:

  • Szakmai céljaid elérésének támogatása
  • Változatos feladatok, ahol kiélheted önállóságodat és kreativitásodat
  • Széles alapbéren kívüli juttatási csomag Szép kártya, Medicover emelt csomag, Szűrővizsgálatok, Kedvezményes banki és biztosítási szolgáltatások
  • Home office napok
  • Rendszeres csapatépítők, programok
  • Belsős és külsős szakmai képzések
  • Plusz 1 szabadság a szülinapodra!
[rdp-linkedin-login]