Senior C# fejlesztő

Megjelenés dátuma: 2023. január 09.

Azonosító: 11430 Helyszín: Budapest Feladat: .NET fejlesztés

Senior C# fejlesztő keresünk egy hosszútávú, stabil projektre a Bluebird csapatába, Webforms, ASP.net és MS SQL ismerettel rendelkező szakemberek jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • ASP.Net alkalmazások fejlesztése
  • adatbázisok tervezése, fejlesztése
  • fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • saját fejlesztési feladatokkal kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább 5 éves .NET fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered az alábbi Web technológiákat:
  • HTML (HTML5 ismerete előny)
  • CSS (CSS3, LESS ismerete előny)
  • JavaScript, JQuery könyvtár tapasztalat
  • XML, XPath, XSD, XSL, (JSON ismerete előny)
  • Legalább írásban és dokumentáció olvasás/megértés szintjén tudsz angolul
  • Pontos, alapos és igényes vagy a munkavégzésedre
  • Motivált, proaktív hozzáállással végzed a feladataid

Előny

  • adatbázis tervezési ismeretekkel
  • adatbázis szerverek, SQL nyelv ismerettel (MS SQL, Oracle)
  • Hibernate köztes réteg ismerettel
  • van szakirányú felsőfokú végzettséged
  • JSP, további Java Web Framework ismereted is van (pl. Spring, JSF, Struts)