SAP HCM Specialist/Consultant Állás

Megjelenés dátuma: 2024. április 17.

Azonosító: 12508 Helyszín: Budapest Munkakör: Elemző, tanácsadó

Stabil, németországi székhellyel rendelkező, multinacionális partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt új kollégákat SAP HCM Time Management Specialist pozícióba Budapestre, akár 100% REMOTE munkavégzési lehetőséggel. Amennyiben az irodai munkavégzést preferálod úgy a bejárásra is lenne lehetőséged.
Ügyfelünk 200 tagvállalattal rendelkezik világszerte, melyeknél a legtöbb helyen már bevezetésre került az SAP rendszer, azonban vannak olyan vállalataik, ahol még ez kialakítás alatt van.

Ha szeretnél egy erős, multinacionális hátterű cégnél dolgozni, ahol a folyamatok kialakításában is részt vehetnél ez a lehetőség neked szól!

Partnerünk célja, hogy magyarországi tagvállalata 2024 év végéig 140 főre növekedjen.

A német és magyar vállalat szorosan együttműködve támogatja a globális IT működést. A projekt, amin dolgoznál a meglévő IT rendszerek insourcing-ja lenne.

Partnerünknél kiemelt figyelmet fordítanak a fejlődési lehetőségre, többek között a különböző modulok elsajátítására is lenne lehetőséged.

A kiválasztási folyamat 2 körös szakmai beszélgetésből áll, angol nyelven.

Csapat 10-15 fős csapatok kialakítása folyamatban van. Jelenleg 5 fő dolgozik ezen a területen.

Elvárás

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Gyakorlati ismeretek az SAP HCM modulok támogatásában
  • Erős koncepcionális készségek
  • Magas fokú szolgáltatásorientáltság, elkötelezettség és rugalmasság
  • Tárgyalóképes angol és magyar nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent

  • SAP Time Management testreszabási tapasztalatok, beleértve az időszámítási sémát és szabályokat is
  • Német nyelvtudás

Feladatok

  • A HR divízió SAP HCM modulokkal kapcsolatos követelményeinek elemzése és értékelése, különös tekintettel az időgazdálkodásra
  • A rendszer testreszabása a HR üzleti követelményeinek megfelelően
  • Tanácsadás és oktatás az SAP HCM felhasználók és kulcsfelhasználók részére

Ami vár

  • Tapasztalathoz mért kiemelkedő bérezés
  • Igény esetén autó biztosított (tankoló kártya+ teljes karbantartás)
  • Cafetéria (Bruttó 576 ezer Ft/év)
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Szakmai képzéseken és rendezvényeken való részvételi lehetőség