Sales Support Specialist (Security)

Megjelenés dátuma: 2022. május 02.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 10701 Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb

Partnerünk az IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, több mint huszonöt éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatuk bővítéséhez keresünk Sales Support Sepcialist pozícióba új kollégát.

Feladatok

  • ajánlatírásban való részvétel, minőségi ajánlatok készítése
  • beszállítók, gyártók kezelése
  • árazási segítségnyújtás a kereskedelem számára
  • megoldási javaslat előkészítése meglévő portfólióelemekből
  • marketing támogatása szakmai jellegű kérdésekben
  • koordinálás a szakmai szervezetek között
  • ajánlati határidők betartatása
  • deal regisztrációk kezelése
  • ajánlati fázisban a kereskedelem támogatása ügyféltalálkozókon

Téged keresünk, ha

  • releváns végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • ismered a kezelendő gyártók portfólióját
  • megoldáskereső és ügyfélközpontú vagy
  • jó kommunikációs készség és analitikus szemléletmód jellemez
  • rugalmasnak és terhelhetőnek tartod magad
  • szívesen használod angol nyelvtudásodat az ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás és dokumentációk készítése során
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeretekkel (Word, Excel, PowerPoint) rendelkezel

Előnyök

  • ismered a portfólióba tartozó gyártók (Check Point, Fortinet, Palo Alto, ForcePoint, IBM, MicroFocus, Algosec, Thycotic, McAfee, Ivanti, stb.) portfólióját, folyamatait, árazását, partnerségét, stb.
  • járatos vagy a közbeszerzési eljárásokban
  • általános piac (gyártó, beszállító) ismerettel rendelkezel
  • részt vettél már komplex ajánlatok kidolgozásában
  • van tapasztalatod a kereskedelemmel való együttműködésben
  • termékmenedzserként szereztél már tapasztalatot

Amire számíthatsz

  • vidám, lendületes, támogató csapat
  • sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • dinamikus, tulajdonosi szemléletű cégkultúra, mely lehetőséget teremt, hogy a legtöbbet hozd ki magadból minden nap
  • lehetőséged nyílik egyéni ötletekkel változásokat elérni, és azokat gyakorlatba átültetni
  • akár azonnali kezdés
  • home office lehetőség
  • stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér, európai szintű munkakörülmények
  • munkaeszközök (gépkocsi, laptop, mobil)
  • család- és állatbarát hozzáállás
  • rendszeres csapatépítő programok
[rdp-linkedin-login]